Chuck kontra przerwa

Ostatni epizod Chucka odniósł gorzko-słodki triumf. „Chuck Vs. The Leftovers” był świetnym epizodem, łączącym wszystkie elementy tego świetnego serialu NBC, którego widzowie tak kochają- ale musimy się tym cieszyć wiedząc, że miną prawie dwa miesiące zanim zobaczymy nowy odcinek. Przeżycie tego czasu, bez wszystkich dobrodziejstw „Chucka”, będzie niezwykle trudną podróżą dla wszystkich fanów, ale tutaj jest podręcznik przetrwania, który pomoże Ci przetrwać podczas przerwy w emisji „Chucka”.

1. Stać się posiadaczem „Chucka” na DVD.

Pierwsze trzy sezony, są dostępne w pudełkowych kompletach, więc nie ma powodu by nie stać się posiadaczem tego klejnotu. Znam wielu zagorzałych fanów, którzy kupują te zestawy w dzień kiedy wychodzą, ale lubię potrzymać „Chucka” i umieścić go na mojej Bożonarodzeniowej liście. „Chuck” jest serialem, który zawsze sprawia radość, gdy się go znajdzie pod choinką- tego roku mam nadzieję na sezon trzeci.

2. Znajdź więcej widzów „Chucka”.

Ok, spójrzmy prawdzie w oczy. „Chuck” jest stabilny, ma grupę wiernych fanów, którzy są pasjonatami, ale nie są aż tak bardzo liczebni, jak stacja by chciała. Jeśli znasz kogokolwiek, kto ma poczucie humoru, lubi świetną zabawę i rozrywkę tv, najwyższy czas byś zdradził mu najbardziej strzeżony sekret tv. Rekrutowanie nowych fanów jest najbardziej skuteczną drogą, na spędzenie czasu wolnego  podczas trwającej przerwy.

3. Oglądaj Volkoffa jak gra w Szarady  znowu i znowu przez najbliższe dwa mieciące.

Poważnie, jak świetny jest Timothy Dalton? To najlepszy wybór na Volkoffa, może być naprawdę groźny, a za moment może się przełączyć na swój komiczny urok. Ręce opadały, przy jednej z najlepszych scen w „Chuck Vs. The Leftovers” gdy z entuzjastycznym wysiłkiem grał w szarady, by udowodnić Mróz, że może być rodzinnym facetem. Wracając do Mróz, Linda Hamilton jest wartościowym odpowiednikiem dla wielkiego złoczyńcy w tym sezonie. Chociaż myślę, że to bezpieczny zakład powiedzieć, że Chuck znajdzie w końcu w niej osobę wartą zaufania, jej wydajność pozwala subtelnie podnieść podejrzenia, nie ważne po której stronie aktualnie gra. A i rekwizyty do pisarzy Chucka pracujących nad „Choć ze mną jeśli chcesz żyć” z odcinka w tym tygodniu. A wracając do sceny Szarad, oglądając ją wielokrotnie na pewno Cię rozweseli, zwłaszcza że nie zobaczysz „Chucka” przez najbliższe półtory miesiąca.

4. Jedz w metrze  z honorem dla Chucka.

Wiesz, że zawsze masz pragnienie metra po obejrzeniu „Chucka”, więc dlaczego nie złapiesz stopa i nie zostawisz jakiegoś pro Chuckowego komentarza w skrzynce na komentarze w twoim lokalnym metrze?

Możesz spróbować mięsnej kulki z serem, jaką Wielki Mike dał Morganowi w tym tygodniu, lub kanapkę czarnego lasu na miodowym owsie z sosem chipotle, bananową papryką i jalapones, tak jak postać grana przez Summer Glau, Greta parę tygodni temu. Lub spróbuj czegoś nowego. Po prostu zjedz jedną za „Chucka”. I uważaj nigdy nie wiadomo, kiedy możesz zobaczyć Zacharego Levi pracującego za ladą.

5. Spędź następne półtora miesiąca działając dokładnie jak twoja ulubiona postać z „Chucka”.

Ok, ten jest dla tych naprawdę oddanych. Najprawdopodobniej zrazisz do siebie przyjaciół i rodzinę, co prowadzi do innych znaczących szaleństw, ale sprawia, że czujesz się bliżej swojego ulubionego serialu gdy go nie ma.

Może chcesz grać Morgana, ale pamiętaj, może to być bardzo męczące. To ten sam facet, który spektakularnie, nieudanie ściągnął scenę ze Szklanej Pułapki w tym tygodniu, zostając tam i powtarzając „yippe-ki-yay”, próbując odkleić broń, którą sobie przykleił do pleców (ktoś jeszcze uważa, że Joshua Gomez jest idealny w tej roli?)

Może możesz poćwiczyć swoje słownictwo z Kapitanem Świetnym, udoskonalić użycie warknięcia Cassy, lub tarzać się w głębi ludzkiej rozpusty jak Jeff i Lester.

Z drugiej strony, to śmieszny pomysł. Ale jeśli zdecydujesz się to zrobić, upewnij się że zabrałeś mnóstwo wideo (jednak, znacznie bardziej zdrowszą opcją jest kupno niektórych Buymorowskich rzeczy)

Dla reszty z nas, musimy po prostu zrobić wszystko do pogodzenia , że następne dwa miesiące musimy czekać na powrót „Chucka” 17 stycznia. Cierpliwość się opłaci- wciąż zostało czternaście epizodów do końca czwartego sezonu.

Pozostańcie silni, fani Chucka. Znieśliśmy już dłuższą przerwę (tą brutalną lukę między sezonami drugim i trzecim), a 17 stycznia nie jest aż tak daleko jak się mogło wydawać.

Źródło: suite101.com

, , ,

Komentarze (1)

  1. Jednak dla mnie to okropnie daleko! (;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *