Ideał mężczyzny według Yvonne [Men’s Fitness]

Yvonne Strahovski jasno określiła swoje wymagania co do płci brzydszej. Sprawdźcie, czy macie u niej szanse! 😉

Musi zaiskrzyć

„Musi być chemia.” – mówi 28-letnia Australijka. „Myślę, że czasami do chemii może dojść z czasem, ale zazwyczaj czujesz to coś już na początku.”

Podwójna osobowość

„Idealny mężczyzna powinien być otwarty i energiczny, ale czasami też zamknięty w sobie. Powinien mieć wielkie poczucie humoru i optymistyczne nastawienie. Powinien być sobą – szczery, otwarty i chętny do komunikowania się.

Sprawność fizyczna

„Jestem dosyć wysportowana, więc kocham facetów również sprawnych fizycznie – kogoś, kto czuje się dobrze na świeżym powietrzu i na parkiecie.”

Wygląd zewnętrzny

Jakie części ciała najbardziej przykuwają uwagę Yvonne? Oto podpowiedź: ćwicz dalej swoje bicepsy. „Ramiona i dłonie są dla mnie zdecydowanie ważne.” – powiedziała.

Nie staraj się jej zaimponować

Zostaw swój portfel w kieszeni. „Czasem podejdzie do mnie jakiś facet i mówi: Hej, skoczymy moją bryką na gorącą imprezkę w mojej posiadłości w Malibu?  Nie znoszę ludzi, którzy starają się zaimponować komuś pieniędzmi.” Co jeszcze ją odrzuca? Teksty na podryw.

Uzupełnianie się

„Ciągle staram się zachowywać równowagę. Potrzebuję kojącej energii partnera, która pomoże zrównoważyć moją – jestem zawzięta i często nie wiem, kiedy przestać.”

„Nienawidzę, gdy facet nie potrafi mówić tego, co myśli.”

 

Artykuł pochodzi z kwietniowego numeru Men’s Fitness.

,

Komentarze (10)

 1. qrCHUCK napisał:

  Czyli ktoś jak Chuck z pierwszych 2 sezonów odpada 😛

 2. Rangers napisał:

  Jakoś mi Tim Loden kompletnie nie pasuje do tego opisu. Ale tak jest często… oczekiwania płci pięknej nie pokrywają się z rzeczywistymi wyborami:)

 3. Yvonefans and Zacharyfans napisał:

  Tim nie pasuje do niej. Zachary Levi i Yvonne powinni być razem :*

 4. Goszczu napisał:

  ale sie uparliscie na zacharego i yvonne razem ;p moim zdaniem fajnie wygladaja jako serialowa para ale wadpie zeby byli dla siebie stworzeni w zyciu prywatnym. Z reszta nie wiecie jacy oni sa tak naprawde prywatnie.

 5. PanCartoon napisał:

  Kiedyś spotykałem się z Yvonne, ale nie wyszło, ponieważ nie spełniła moich oczekiwań. Ale od czasu do czasu spotykamy się i wspominamy piękne chwile. Bajdełej, dla wszystkich przyszłych facetów Yvonne,nie jedzcie jej jajecznicy, za mało słona. Pozdrawiam

 6. sqwit napisał:

  Yvonne to ja! Wybierz mnie!

 7. Sercio napisał:

  Mam szansę!!! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *