Wywiad z Yvonne

Yvonne Strahovski udzieliła wywiadu dla Movieline. Tłumaczenie w rozwinięciu.

Przez ostatnie cztery lata Yvonne Strahovski zaznajamiała się z telewizyjnymi serialami jako agent CIA, Sarah Walker w dynamicznym, inteligentnym szpiegowskim serialu Chuck. Teraz kiedy ukochana komediowo-dramatyczna seria przygotowuje się do piątego i ostatniego sezonu, australijska aktorka przygotowuje swój debiut w wysoko budżetowym filmie akcji Geary’ego McKeandry – Killer Elite – w, którym  emerytowany członek SAS(Jason Statham) staje przeciwko oddziałom szybkiego reagowania. Jako dziewczyna Stathama na ekranie, Strahovski musi zachować swój akcent Australijki, trzymać się z daleka od napompowanej testosteronem przemocy, pijąc kawę z Robertem De Niro.W oczekiwaniu na premierę Killer Elite, Yvonne zadzwoniła do Movieline, by porozmawiać o jej nadchodzącym debiucie w komedii z Sethem Rogenem i Barbrą Streisand oraz możliwości, że Sarah i Chuck będą mieli dziecko przed końcem serii.

Co popchnęło Cię do tej roli?

Dostałam scenariusz i naprawdę ubawiłam się czytaniem go. Polubiłam pomysł, że w scenariuszu była historia miłości, co sprawia, że film jest głębszy niż przeciętny thriller akcji. Nie jest za dużo o byciu symboliczną dziewczyną w filmie tak jak w miłosnej historii. To serce filmu. Bonusem dla mnie było to, że jestem Australijką, ponieważ często gram w amerykańskie postacie. Było miło wrócić do korzeni by zagrać moją postać oraz nakręcić film w Australii.

Jak blisko twojego domu byliście podczas filmowania?

Filmowaliśmy w Melbourne, a ja jestem z Sydney, które leży na północ od Melbourne. Kręciliśmy film w Dolinie Yarra, która jest terenem wiejskim. I to było cudowne. To jest jedna z rzeczy, za którą najbardziej tęsknie poza Australią – krajobrazy wiejskie. Filmowanie tam było dla mnie prawie terapeutyczne.

Czy było frustrujące to, że nie wystąpiłaś w większości akcji w Killer Elite, albo było ulgą po wzięciu udziału w dużej części akcji w Chucku?

W większości to była bardzo dobra przerwa. Naprawdę bawiłam się zmieniając to i grając kilka innych postaci w kilku ostatnich latach. To była mała część mnie, chociaż byłam odrobinę zazdrosna, że nie skopałam kilku tyłków jak zazwyczaj w Chucku.

Ale dostałeś do zagrania scenę z Robertem De Niro. Czy możesz opisać twoje doświadczenie tego dnia na planie?

Byłam jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Nie mogłam pozbyć się szerokiego uśmiechu z mojej twarzy. To był jeden z najbardziej ekscytujących momentów, jakie miałam w karierze dotychczas. To jest jedna z tych rzeczy, które chcesz robić – pracować z jednym z mistrzów- i czuję się  naprawdę szczęśliwa, że mogłam to zrobić. Jest taki ukochaną i naprawdę nikczemną legendą. Sprawił, że poczułam się komfortowo, pomimo faktu, że to było wtedy takie przytłaczające doświadczenie dla mnie.

Czy było cokolwiek , co wyniosłaś z pracy z nim w ten dzień?

Było naprawdę miło oglądać, jak pracuje i widzieć, jak nie spieszy się z kręceniem sceny. Jest tak wygodny w tym co robi, ponieważ robi to tak długo, oczywiście. To było miłe, by przypomnieć sobie o tym – że możesz uporządkować wszystko tylko w zgodzie z sobą, ponieważ tak wiele rzeczy dzieje się na planie. Tak dużo ludzi mówi do ciebie – reżyserzy, makijażyści i fryzjerzy.

Mówiąc o pracy dla innych reżyserów, grasz też w nadchodzącej komedii My Mother’s Curse z Sethem Rogenem i Barbrą Streisand.

Tak! Ten film będzie wielki.

Jakiego rodzaju postać grasz?

Myślę, że ona jest prawdopodobnie najsłodszym charakterem, który kiedykolwiek grałam. Gram byłą dziewczynę Setha w filmie – jego ukochaną ze szkoły średniej, za którą później tęskni w życiu.

I wracając do Chucka na chwilę, twoja postać i Chuck w końcu się pobrali. Jak myślisz, jak to zmieni dynamikę serialu?

Teraz mamy nasz własny rodzaj przedsiębiorstwa szpiegowskiego. Prawie jakbyśmy byli małżeństwem i mieli „dziecko” – Morgana, ponieważ teraz on ma Intersect w głowie i musimy troszczyć się o niego. Czasy się zmieniły, ale to nadal jest bardzo zabawne i seksowne. Nie zgubiliśmy tej iskry. Myślę, że będziemy mieli równie wielu fanów, co wcześniej.

Czy kiedykolwiek zaniepokoiłaś się, że małżeństwo Chucka i Sarah może być momentem, w którym fani stracą zainteresowanie serialem?

Nie, to otworzyło nam atmosferę małżeństwa. Małżeństwo było czymś, czemu fani naprawdę kibicowali. Kiedy mieliśmy miłosne trójkąty w serialu, dostawaliśmy wiele e-maili od wzburzonych fanów mówiących: „Co się dzieje? Chcemy by Chuck i Sarah byli razem.” Czuję się tak, jak bylibyśmy niewiarygodnie lojalni wobec fanów, zwłaszcza, że ​​słuchamy ich opinii. Będą zadowoleni tym sezonem tak, jak poprzednimi, o ile nie bardziej.

Czy jest zbyt wcześnie dla fanów, by zacząć czekać na dziecko Chucka i Sary

Nie jestem pewna! Często zastanawiałam się, czy tak zakończymy serię.

No, może, jeśli fani wyślą e-maile …

Nigdy nie wiadomo .

źródło::www.movieline.com

,

Komentarze (1)

  1. „Byłem jak dziecko w sklepie ze słodyczami.” rodzaj męski ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *