Fragment wywiadu z Isaiah Mustafa

A oto fragment wywiadu z Isaiah Mustafa, aktorem który w czwartym sezonie, w jednym z epizodów wcielił się w rolę superszpiega „Grety”.

Jak tam swoją drogą doświadczenia z pracy na planie „Chucka”?

To było niesamowite. Niesamowita obsada,  Zachary Levi jest niesamowitym facetem. To naprawdę miły facet. Mam na myśli, że jest jak dziecko na wskroś. Jak on lubi gry wideo i po prostu uwielbia mówić o filmach. Więc miałem podmuch z nim i Joshua Gomezem. Ci faceci, nigdy nie byłem w mojej przyczepie, tylko rozmawiałem na planie z nimi, ponieważ są tacy zabawni… o mój Boże, Adam Baldwin też. On jest jak legenda, wiesz? Nauka od tych facetów jest rzeczywiście błogosławieństwem.

Twoją rolą w „Chucku” była jedna z „Gret”. Czy to interesujące mieć rolę, gdzie w jednym tygodniu jesteś ty, w następnym jakaś kobieta, a później jeszcze ktoś inny?

Zgadza się. To w pewnym rodzaju zabawne, gdy jesteś tylko rodzajem, no wiesz… To niby prawie sięga jak „Dorwać Smarta”, gdzie oni są innymi agentami. Oglądałem „Dorwać Smarta” jeden raz – jestem wielki telewizyjnym fanem, więc lubię oglądać sporo starej telewizji – i pamiętam jak widziałem tam Regis Philbin. (śmiech) Pamiętam więc, że pomyślałem że to zabawne. Byłem jak, wow, spójrz na to… Regis.

Źródło: tvsquad.com

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *