Ryan McPartlin o oglądalności serialu

Wiadomość o poziomie oglądalności ostatniego odcinka Chucka była daleka od tej, której spodziewali się fani serialu. Jednak w rozmowie przeprowadzonej dla EW, McPartlin przyznał, że wie co powinniśmy w tej sytuacji zrobić. Całość znajdziecie w rozwinięciu.

„Potrzebujemy pomocy. Powiedzcie każdemu, aby namówił do oglądania serialu trzy kolejne osoby. Jeśli są tam jacyś fani – a mamy sporo zagorzałych wielbicieli – którzy mają pomysł na zwiększenie oglądalności, zamieniam się w słuch.” – zażartował.

Ostatniego wieczoru, Chucka oglądały cztery miliony widzów, a współczynnik na poziomie 1.3 daje nam powody do umiarkowanego optymizmu – według McPartlina takie odczucie ma również obsada serialu, chociaż przyznał, że presja życia „w bańce” nie jest im obca. „Już przez to przechodziliśmy. Czuję, że tolerancja na tę sytuację stoi na dość wysokim poziomie. Wszyscy myślą, że Chuck przepadnie, lecz on zawsz się prześliźnie.” – zażartował. „Prawda jest taka, że serial zmierza ku końcowi, a jeśli fani chcą tę sytuację powstrzymać, muszą podwoić swe wysiłki i zdobyć się na coś kreatywnego. A koniec końców, wszystko skupia się wokół wyników oglądalności.”

Jeśli wszystko inne zawiedzie, McPartlin ma też plan „C”.

„Spróbujmy zaangażować w to Josha Gomeza. Powinien dawać dolara każdemu, kto ogląda Chucka.” – powiedział śmiejąc się. „Jestem pewien, że jest gotów zrezygnować z większej części swojego wynagrodzenia.”

źródło: ew.com

, ,

Komentarze (4)

  1. afgani napisał:

    Hhe ja bym mu jeszcze dała tego dolara za przyjemność oglądania Chucka w tv na żywo :)

  2. Ezis napisał:

    Ludzie, kto to tłumaczy?! Zero ładu i składu, w dodatku przetłumaczone zbyt dosłownie. Czasami wydaję mi się, że wrzucacie tekst w translator i poprawiacie go… Jeszcze nie byłoby to takie złe, gdybyście chociaż poprawiali składnie i fleksje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *