Wywiad z Chrisem Fedakiem

Chris Fedak, jeden z twórców Chucka opowiada o przyszłości bohaterów, przyszłych odcinkach i ogólnie mówiąc o tym, co jeszcze się zdarzy w tym sezonie. Szykują się też spore zmiany dla niektórych postaci. Wywiad przeprowadził Rick Porter.

„Chuck” jest w środku mapy na drugą połowę sezonu, ale wciąż jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia przed końcem pierwszej połowy. Podobnie jak w przypadku ostatniego sezonu, NBC zamówiło 13 epizodów na początku, które doprowadziły Chrisa Fedaka i Josha Schwartza, oraz ich kolegów po piórze do końca historii w epizodzie 13. Wtedy kilka tygodni temu stacja zamówiła dodatkowe 11 odcinków (w poprzednim sezonie było 6 dodatkowych), która doprowadziła do ponownego rozpatrzenia w pokoju pisarzy. „Jest określona struktura dla pierwszych 13 odcinków, które swoją drogą są jedną wielką historią”, Fedak powiedział to Zap2it. „Ale jak w zeszłym roku kolejne 11 odcinków … będzie też nadal z rzeczy, które wprowadzą się w pierwszej 13. Tak więc zasadniczo pierwsza 13 stała się bazą dla tylnej 11. … Nie wszystko co jest ustawione w pierwszych 13 będzie się opłacać. Część która jest teraz w plecy to tych 11.Fedak rozmawiał także więcej o łuku, objawieniu jakim jest Alexei Volkoff, Elllie i jej zwiększonej obecności w historii w tym sezonie i więcej.

Zap2it: Czy mogę założyć że „jedną wielką historią” w pierwszych 13 odcinkach o jakiej pan wspominał jest mama Chucka?
Chris Fedak: Absolutnie. Poszukiwania matki są w samym sercu pierwszych 13 epizodów. I teraz matka powraca, co to oznacza dla Chucka, jak to wpłynie na jego relacje z Sarah i Ellie. Będziemy mieć teraz kilka naprawdę epicznych wydarzeń dramatyczno-szpiegowskich i prawdziwego życia w Chucku, więc to na pewno duża część mitologi pierwszej 13. A częścią tego jest Timothy Dalton grający Alexiea Volkoffa, Który jest wielkim nemesis.

Myślę, że zajęliście się objawieniem Volkoffa naprawdę dobrze.
Chris Fedak: Dzięki. Wspaniałą rzeczą w Timie jest to, że nie jest On tylko w kinie akcji Jamesa Bonda, ale jest również naprawdę świetnym aktorem komicznym. Znaleźliśmy to gdy wszedł w rolę Tuttle ( alter ego z odcinka „Chuck vs the First Fight”), część z Nas kocha Tuttle tak mocno, że chcemy do niego wrócić. Jest wspaniały w części Ty też kochasz Tuttle. Faktem jest, że też z niego świetny Volkoff- myśleliśmy, że ukryliśmy naprawdę dobrze nasze ręce na jednym. A Tim to zabił.

Jak często zobaczymy jeszcze Lindę Hamilton i Timothego Daltona?
Chris Fedak: Zobaczymy ich obojga jeszcze w wielu epizodach (zaczynając od „Chuck vs the Leftovers”). Są niesamowici razem.

Jakieś inne gwiazdy o których możesz coś powiedzieć?
Chris Fedak: Jeszcze nie. Jesteśmy dopiero w środku sortowania następnej pary epizodów (15 i 16). Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieć kilka ekscytujących wiadomości, ale obecnie jesteśmy jeszcze w fazie snów i planowania kto ma grać kogo.

Wielu fanów chętnie zobaczyłoby opowieści o przeszłości Sarah. Czy nad tym pracujecie?
Chris Fedak: Jesteśmy naprawdę podekscytowani zrobieniem więcej o przeszłości Sarah, ponieważ jest to bardzo interesujące. Mamy plany o tym. Tak.

Ellie jest bardziej w czołówce w tym roku, i jak zgaduje coś z samochodu jej ojca wciągnie ją głębiej w świat Chucka, prawda?
Chris Fedak: Ona zdaje sobie sprawę, że jej rodzice byli nieobecni z jakiegoś powodu i że rodzinnym biznesem jest szpiegostwo. Jest to zdecydowanie coś czemu się opiera. Sarah Lancaster rzeczywiście wydobyła ze zwykłej postaci, dobrą postać, która została opracowana w tym świecie – podobnie jak Chuck w sezonie 1. Pracujemy na kilkoma ekscytującymi miejscami dla Ellie do których mogłaby się udać, ponieważ nie jest jakąś tam sobie zwykłą postacią. Jest Bartowską. A jak byliśmy świadkami w ciągu ostatnich 4 lat … jest to specjalne grono. Więc mamy kilka zabawnych miejsc, oraz kilka dużych zmian dla Ellie.

W którym momencie ciąży Ellie jest w tej chwili?
Chris Fedak: Ona jest około połowy do dwóch trzecich jej ciąży.

Więc zdecydowanie zobaczymy dziecko przed końcem sezonu.
Chris Fedak: Będzie dziecko. Obiecuję dziecko- spoiler. Trzymaj mnie za to.

Jakieś wielkie zmiany jeśli chodzi o integrację Morgana ze światem szpiegowskim. To była świetna komedia, ale czy znajdziecie jeszcze jakieś rzeczy do pracy które pójdą równie dobrze?
Chris Fedak: Było świetnie. To co odkryliśmy w odcinkach, zrobiliśmy w tym sezonie i tych których nie widzieliście jeszcze, że Josh Gomez jest po prostu fantastyczny. Odcinki nad którymi teraz pracujemy, epizod 10- ten który reżyseruje Zac- jest tam scena pod koniec tego epizodu, bardzo konkretne odesłanie do „Szklanej pułapki”, być może jest to jedna z najzabawniejszych scen jakie zrobiliśmy. Josh był tam taki wkurzająco zabawny, że aż ciężko oglądać bez ciągłych powtórek. Z drugiej strony jest Josh, który nie tylko przynosi śmiech ale także jest częścią wielkich emocji. Jego związek z Alex (Mekenna Malvin) był dla Nas świetny do oglądania. Widzimy jak się zmienia i staje się nie tylko mężczyzną, lecz mężczyzną szpiegiem i to mężczyzną szpiegiem i to z dziewczyną, do której żywi prawdziwe uczucia.

Źródło: blog.zap2it.com

, , ,

Komentarze (1)

  1. Wywiad z chrisem fedakiem.. Neat :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *