Killer Elite zdobywa dystrybucję w Ameryce Północnej

Kolejny debiut dla Yvonne Strahovski – jej film został wybrany do dystrybucji w Ameryce Północnej. ComingSoon.net donosi, że Open Road Films podpisał umowę, na podstawie której film zostanie wyemitowany dla ponad 2000 kin w Ameryce Północnej jesienią tego roku.

Killer Elite to thriller akcji z takimi gwiazdami jak Yvonne Strahovski, Jason Statham, Clive Owen i Robert De Niro, który inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami.
Film opowiada o Dannym (Statham), który jest jednym z najbardziej wykwalifikowanych agentów do zadań specjalnych. Zostaje zmuszony wrócić do służby, aby ratować swojego mentora. W tym celu powołuje swój stary zespół, który ma spenetrować szanową jednostkę militarną, British Special Air Service (SAS).
Jednocześnie muszą się zmierzyć z grupą zawodowych zabójców znanych jako „The Feather Men” na czele z Spike’m (Owen), którzy podszywają się pod byłych agentów i stanowią zagrożenie dla wszystkich członków SAS. Zadaniem Dannego i jego zespołu będzie zdjąć nieuczciwych zabójców, ponieważ wyniki ich działań mogą doprowadzić do globalnego krachu politycznego.

Akcja filmu toczy się na całym globie – od Australii po Paryż, Walię, Londyn, Dubai i Oman. Historia jest oparta o kontrowersyjną powieść faktu „The Feather Men” Ranulph’a Fiennes’a.

źródło: chucktv.net

, ,

Komentarze (6)

 1. malygonzo napisał:

  fajnie sie zapowiada czekam na ten film

 2. Mamusiiaaa napisał:

  PRZECZYTAJ TO, PROSZĘ!
  Wiem, że to nie do tego artykułu, ale ten jest najnowszy na stronie, więc pewnie większość go przeczyta.
  A więc : może jakoś zgralibyśmy się oglądając jutro Cliffhangera-chodzi mi o to, że niektórzy czasem nie mogą znaleźć odcinka w sieci, a ten kto znajdzie pierwszy ten odcinek poda link innym? To zaoszczędziłoby wiele czasu, i spoilerów osobom, które nie znalazły jeszcze odcinka, a wyczytają wszystko na stronie.
  To tyle z mojej strony. Miłego oczekiwania xD Już tylko 8 h 42 min ;]

 3. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

  Jak Yvonne w nim gra to na pewno obejrze :):):)

 4. ina napisał:

  ja oglądam na tej stronie odcinki http://www.playtube.pl/ tylko trzeba być zalogowanym,ale jezeli ktoś ma lepszą strone to ja poprosze z góry dzięki:)

 5. ina napisał:

  a co do tego filmu to sie zapowiada świetnie już nie mogę się doczekać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *