Oglądalność „Chuck vs. The Family Volkoff”

Niestety, ten odcinek Chucka oglądało o 13% widzów mniej niż ostatnio, nie został on doceniony przez publiczność. Współczynnik demograficzny dla grupy docelowej (wiek 18-49 lat) wyniósł 1.3. Spada również oglądalność House’a Tańca z gwiazdami (kolejno o 6% i 9%).  Nadeszła wiosna, dla wielu ludzi telewizja przestała być już priorytetem.

,

Komentarze (11)

 1. kodzak napisał:

  Odcinek prześmieszny, uśmiałem się z Caseya i Morgana

 2. bfkdsbgc napisał:

  OMG nie będzie już puszczany chuck w TV, nie możliwe ja chce 4 sezon chucka w tv może jakiś apel do tvn-u

 3. rufai23 napisał:

  Niezły ten odcinek był.Na pewno dużo lepszy niż 18 i 19 bo te były do bani. Z niecierpliwością czekam na 21 i 22. Zobaczymy w jakiej formie jest ojciec Sary i co tam ciekawego na wieczorze kawalerskim i panieńskim.

 4. Koniec czaka w tvn to nie możliwe, wysyłajcie maile do tvn z prośbą o dalsze odcinki może puszczą jak dużo maili przyjdzie przeciż internauci potrafią zdziałać cuda nie?

  e-mail: [email protected]

  • Contador napisał:

   a czy to czasem nie zalezy od tego az tvn kupi prawa do emisji 4 sezonu od stacji nbc (jeśli to ta stacja jest producentem Chucka nie bardzo wiem kto w stanach emituje serial, a to pewnie nastapi nie wczesniej niz w stanach zakonczy sie 4 seria- no chyba ze sie myle

 5. rades napisał:

  wiecie moze gdzie mozna obejrzeć najnowszy odcinek chucka w necie po polsku? jesli tak to przosze dajcie linka…

 6. Funny_Chameleon napisał:

  W tvn 7 teraz leci 3 sezon więc myślę że jak się skończy to wykupią 4 sezon.

 7. Contador napisał:

  3 sezon juz chyba z 2 raz powtarzaja

 8. rufai23 napisał:

  4 sezon chucka poleci w tvn-ie na jesien a dokladniej od wrzesnia. narazie beda powtorki nadawac. chucka mozna obejrzec na necie np. na „IITV.INFO” lib „SERIALEONLINE” sa tam wszystkie odcinki z lektorem lub napisami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *