Oglądalność: Chuck vs. the Last Details

Oglądalność przedostatniego odcinka serialu była w miarę wysoka, lecz przed telewizorami zasiadło mniej widzów niż przed tygodniem. Współczynnik oglądalności to 1.4 (przedział wiekowy 18-49 lat.). Ogółem, przed telewizorami zasiadło 4.1 miliona Amerykanów. Niestety, spadek liczy około 7%., ale jesteśmy pewni, że za tydzień będziemy mogli napisać o dużo większej ilości widzów.

,

Komentarze (5)

 1. qrCHUCK napisał:

  Nic dziwnego, że spadek oglądalności skoro odcinek Agent X zakończył kilka wątków z poprzednich odcinków i wszystkie wątki odcinka. Finałowy odcinek na pewno odnotuje wzrost, ponieważ to finał serii, a może i całego serialu, dostaliśmy dość ciekawy zwiastun i odcinek 23 rozpoczął nowy wątek. Gdyby NBC nie było tak konserwatywne to fani mogliby oglądać serial poza USA, ale niestety tak nie jest, a zdaje mi się, że to by podniosło oglądalność o co najmniej 1/4. Są przecież liczniki odwiedzin, unikalnych odwiedzin strony po IP komputera to wyniki oglądalności w sieci nie były by zafałszowane jak miało to miejsce z głosowaniem Hulu, gdzie można było głosować do woli, po kilka razy itd.

 2. Freeman10 napisał:

  Problem polega na tym, że tak naprawdę NBC nigdy nie promowało Chucka wystarczająco.

 3. Chris napisał:

  no cóż, 16 dowiemy się czy będzie 5 sezon, czy nie ;p

 4. brawler napisał:

  no tak ale pomyślcie w polsce „ranczo” ma oglądalnośc min. 8,5mln widzów a w USA kraju o wiele wiele większym oglądalność chucka wynosi w tym przypadku 4,1mln, tak mi się zdaje że coś tu jest nie tak …

 5. chuck&sarah napisał:

  z prostej przyczyny dużo osób ściąga po prostu na dysk i woli mieć to na swoim twardzielu ale można było w każdej chwili wrócić do najciekawszych momentów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *