Rewatch – Chuck 3×05

Dzisiaj w ramach przerwy, NBC wyemituje 5 odcinek z trzeciego sezonu – Chuck Versus First Class. Zapraszamy wszystkich na forum, bowiem nad shoutboksem znajdziecie ten odcinek do obejrzenia online z napisami lub z lektorem. Po obejrzeniu, w tym temacie możecie go ocenić w skali 1-10 oraz napisać komentarz. Dodatkowo, w rozwinięciu notka prasowa i trailer.

Daniel Shaw przydziela Chuckowi pierwsze samodzielne zadanie. Mężczyzna zostaje wysłany do Paryża, co jednak nie podoba się Sarze i Casey. W samolocie Chuck poznaje poznaje piękną Hannę, zwraca też uwagę na innego pasażera – Hugona Panzera. Wkrótce okazuje się, że dla Chucka ten lot będzie bardzo niebezpieczny. Tymczasem Casey pomaga Morganowi w jego starciach z Jeffem i Lesterem.

, , ,

Komentarze (13)

 1. Contador napisał:

  A dlaczego akurat ten odcinek wyemitują? Ktoś wie? Czy to bedzie mialo cos wspolnego z odcinkiem który pokaża za tydzien np. jakaś postać z 3×05 wróci w odcinku 4×20

  • Nie wiadomo, wg mnie tak sobie wybrali, żeby przypomnieć 1st solową misję Chucka.

  • PanCartoon napisał:

   Prawdopodobnie dlatego, że 96% z fanów, którzy oglądają Chucka ściągną ten odcinek z internetu i przyczynią się tym samym do niepowstania 5 sezonu Chucka. Myślę też, że w ten sposób nie zarobią nic $ i nie liczy się to, że Chuck ma 100 mln fanów, a pewnie i 14500 mld! Pozdrawiam.

  • PanCartoon napisał:

   jutro za garażami o 16!! zobaczymy czy jesteś taki mocny internetowy napinaczu 😉 Dobrze, EOT, nie ma co zaśmiecać komentarzy :) jak coś to pewu :)

 2. Contador napisał:

  17 bo o 16 nie dam rady pod trzepakiem 😉 nie bardzo rozumiem slowo napinacz:( napinacz to ten co podjudza tłum, atmosfere czy ten co sie przechwala przedwcześnie? no ale przyznam sie do błędu jednego- lania nie bedzie za 2 tygodnie tylko już zapowiada sie w ten weekend:)

  • PanCartoon napisał:

   1. nie było Cię o 16
   2. http://lmgtfy.com/?q=internetowy+napinacz
   3. Twoje wjazdy klubowe na każdym kroku również nudzą, więc daruj sobie, bo ani one nie są śmieszne, ani nie są na odpowiedni poziomie.

   • Contador napisał:

    1. Nie napisałeś pod ktorymi garazami
    2. Dzieki za wytłumaczenie człowiek całe zycie sie uczy i nie moze nauczyc
    3. Nude i poziom dostosowałem do gry Realu wiec chyba już przywykłes.

    Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie :) nie odpisuj juz bo twoje i moje wypowiedzi nic nie wnosza do tematu (i zanim napisesz ze ja zacząłem to popatrz kto pierwszy odpowiedział nie na temat)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *