Yvonne Strahovski już niedługo w „Dexterze”

Jeśli tęskniliście za Yvonne Strahovski, mamy dobre wieści! Aktorka powróci na ekrany w znanym serialu „Dexter”. Australijka wcieli się w postać Hanny McKey, niezależnej i silnej kobiety, która stara się zostawić swoją przeszłość w tyle (brzmi znajomo?). Jeśli dotychczas nie zainteresowaliście się serialem, teraz nastała na to dobra pora. Sezon siódmy „Dextera” jest w produkcji od zeszłego tygodnia, na ekranach pojawi się już we wrześniu tego roku.

źródło – tvguide.com 

,

Komentarze (11)

 1. tiqi napisał:

  Napiszcie o tym, że od dzisiaj Chuck jest emitowany w TVN7 od początku 😉

 2. Diuna napisał:

  Moje dwa ulubione seriale połączone ze sobą- spełnienie marzeń 😀

 3. Turek napisał:

  Polaczone to duzo powiedziane

 4. Naciołek napisał:

  od dłuższego czasu zbierałam się zeby oglądac Dextera, no ale teraz to już naprawdę zacznę ;d

 5. wotek napisał:

  jeeeeeeeeeeeeeeee Dexter jest zadymisty a teraz to już pozamiatane nie mogę się doczekać!!!!!!!

 6. Karolina napisał:

  Yvonne Strahovski jest Polką a nie Australijką. Cóż za niedopatrzenie.

  • Szym napisał:

   Urodzona jest w Australii, co czyni ja obywatelką tego kraju. Posiada „tylko” polskie korzenie przez wzgląd na jej rodziców – oboje są Polakami.

 7. tasik napisał:

  to jak rodzice są polakami to dziecko też jest polakiem . a to że ma obywatelstwo to nic nie znaczy. w polsce mało osób zagranicznych ( emigranci ) ma polskie obywatelstwo !!! to za kogo oni się po wini uważać ??? .

  • Szym napisał:

   Oczywiście jest coś takiego jak prawo krwi, ale sama Yvonne przedstawia się jako Australijka, jednak z podkreśleniem swoich korzeni. Dla mnie Polakiem można nazwać kogoś wychowanego w polskiej kulturze, a odpowiadając na twoje pytanie, imigrant to po prostu imigrant. Nie ma przecież w tym nic złego.

  • Nadzieja123 napisał:

   Ona zna oba języki. Polski też, co trzeba podkreślić,że została dobrze wychowana po polsku przez polskich rodziców,którzy nauczyli ją języka. Ona często mówi po polsku więc jest Polką i nie wstydzi się tego. Nie odbiła jej sława (narazie)tak jak Krupie,która się lansuje i wszyscy ją podziwiają.Inni gwiazdorzy są urodzeni w Polsce,a języka nie umieja lub nie chcą znać.Pozdrawiam!

 8. Nadzieja123 napisał:

  A poza tym jest piękna kobietą, a te tylko z polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *