Życie po „Chucku” II

Czas płynie bardzo szybko – minął kolejny tydzień od ostatniego odcinka „Chucka”. Co dzieje się u Naszych ulubionych aktorów?

Zachary Levi: kontynuuje swoją podróż po USA – po Seattle przyszła kolej na Nowy Jork. Poza tym zmienił agencję dbającą o jego interesy na CAA, gdzie spotka swojego byłego agenta – Kami Putnam-Heist’a. No i informacja tygodnia: już niedługo zobaczymy go w serialu stacji FOX – „Let It Go”.
Yvonne Strahovski: przebywa w Melbourne, gdzie kontynuuje swój odpoczynek po „Chucku” i przygotowania do filmu „I, Frankenstein”. Przy okazji stara się promować zdrowe odżywianie.
Mark Christopher Lawrence: w najbliższą środę (22.02) poprowadzi „Mark Christopher Lawrence Presents: A Night Of Comedy” w House of Blues w San Diego.
Brandon Routh: od walentynek można oglądać go w krótkometrażowym filmie „Cost Of Living” (dostępny na www.foindustries.com)
Julia Ling: również w walentynki obchodziła swoje 29 urodziny – Wszystkiego Najlepszego!
Matt Bomer: podczas gali wręczenia nagród imienia Steve’a Chase’a przyznawanych za działalność charytatywną i prospołeczną ujawnił, że jest gejem.

, , , , , ,

Komentarze (5)

 1. Klaudia napisał:

  Takie ciacho gejem?!!To musiał byc cios dla jego fanek.

 2. bumbux napisał:

  mnie by nie zmartwiła informacja gdyby Yvonne była lesbijką

 3. Naciołek napisał:

  Hahahaha, Bryce Larkin gejem xd

 4. Harku napisał:

  Zobaczymy lub nie „Let it go”, na razie to mają kręcić pilota, którego niekoniecznie nawet wyświetlą, połowa nakręconych pilotów kończy w „koszu”. Natomiast ja wiedziałem, że Matt Bomer jest gejem od dawna, więc nie sądzę, że to była jakaś wielka tajemnica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *