Nabór na redaktorów portalu – zakończony

Kochani, wielkimi krokami zbliża się sezon piąty Chucka, a jego premiera wiąże się z podwójną porcją newsów, wywiadów i artykułów do napisania czy przetłumaczenia. Od jakiegoś czasu w naszej redakcji odczuwamy braki, więc jest to dobra chwila, by ogłosić nabór na redaktorów naszego portalu. Jeżeli nie brakuje ci zapału i chęci, nie masz problemów z językiem ojczystym, a podstawy angielskiego nie sprawiają ci kłopotów – zgłoś się do nas. Jeśli jesteś zainteresowany, zajrzyj do rozwinięcia newsa, by dowiedzieć się szczegółów.

 

Chcę być redaktorem, co mam zrobić?

Przede wszystkim napisz do mnie. Możesz wysłać mi prywatną wiadomość na forum, albo skontaktować się drogą mailową ([email protected]). W obu przypadkach jako tytuł wiadomości wpisz słowo rekrutacja.

Napisałem, co dalej?

Poczekaj na moją odpowiedź. Każda osoba, która zgłosi się do mnie dostanie w odpowiedzi krótki tekst napisany po angielsku, który należy przetłumaczyć na język polski. To zadanie świetnie sprawdzi znajomość obu języków tak potrzebnych przyszłemu redaktorowi. Jeżeli tekst będzie dobrze przetłumaczony i odpowiednio zapisany, możesz być dobrej myśli – prawdopodobnie zostaniesz przyjęty.

To wszystko, życzę wszystkim powodzenia,

Szym

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *