Jeff Fahey i Justin Hartley gościnnie w 5. sezonie

W drugim odcinku nadchodzącego sezonu zobaczymy gościnnie dwóch nowych aktorów. Justin Hartley najbardziej znany jest z serialu Smallville, gdzie grał postać Green Arrow. Warto nadmienić, iż Kristen Kreuk – również gwiazda Smalville – grała swego czasu w Chucku rolę Hannah. Jeffa Faheya możemy kojarzyć m.in. z serialu Lost, z roli Franka Lapidusa. Dołącza on tym samym do Dominica Monaghana (Tyler Martin) i Marka Pellegrino (agent Fulcrum), którzy obaj grali w Zagubionych. Po więcej informacji o postaciach zapraszam do rozwinięcia.

Fahey zagra Karla Sneijdera, który jest szefem kompanii diamentowej Natal Jewelers z kopalniami w RPA. W przeszłości CIA prowadziło przeciw niemu śledztwo pod zarzutem działalności przestępczej, lecz nigdy nie został złapany.

Hartley zagra postać o imieniu Wesley Sneijder, młodszego i przystojnego brata Karla. Wesley z zawodu antropolog po Dartmouth i Oxfordzie, robił co w jego mocy, aby trzymać się z dala od działalności Karla. Nie chciał mieć nic wspólnego ze „światem szpiegostwa i szpiegów”.

Oczywiście nie ma dużego wyboru, kiedy porywają go wrogowie brata. Karl będzie zmuszony do zwrócenia się o pomoc do Carmichael Industries.

 

Justin napisał również dziś twitta o treści:

Kilka dni na planie Chucka w tym tygodniu. Wspaniali ludzie. Jest zabawnie.

 

 

Czyżby tak wyglądała w piątym sezonie praca Carmichael Industries? Nasz stary Team Bartowski będzie wykonywał prywatne niemożliwe misje?

źródło: zap2it.com

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *