Kilka spoilerów do 5×01

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących piątego sezonu Chucka. Jeśli chcecie je poznać – zapraszam do rozwinięcia.

 

 

 

 

Gdy ponownie spotkamy się z ekipą szpiegów 28 października, wszystko będzie inne. Po pierwsze, nie tylko Chuck i Sarah będą zmagać się z finansową rzeczywistością uruchamiania agencji szpiegowskiej (będziecie zaskoczeni, jak szybko miliony dolarów zostaną wydane), ale Morgan wciąż uczyć się będzie się jak wykorzystywać swoje nowe umiejętności. Właściwie to pierwsze chwile premierowego odcinka rzucą nas w sam środek akcji, gdzie Morgan będzie miał okazję do przetestowania swoich nowych umiejętności. Właściwie, to on ciągle je jeszcze szlifuje.

Jednak przede wszystkim, pierwszy odcinek jest o Chucku przystosowującym się do bycia normalnym facetem. Stracił swoje umiejętności oraz swój prestiż, podczas gdy Morgan przejął dowodzenie. To trochę cios w jego ego. Czy potrafi być ponad to? Cóż, zobaczymy.

Największą częścią premiery jest jednak zadanie Chucka, by sprawić Sarze niespodziankę i kupić jej wymarzony dom. Historia jednak lubi się powtarzać. Dla tych, co zastanawiali się czy zobaczymy życie małżeńskie Chucka i Sary – nie będziecie zawiedzeni. Jest wciąż dużo magii pomiędzy nimi.

źródło: insidetv.ew.com


Komentarze (1)

  1. Może stąd to ” Jaki jest twój sekret, Chuck? „. Sara nie wie, że Chuck chce kupić dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *