Odpowiedzi na pytania fanów, spoilery

Kolejne pytania fanów, kolejne odpowiedzi i – a jakże – kolejne spoilery. Zapraszam!

 

Chuck Chuck Bo Buck…

…banana-fana fo…poczekaj. Prawie nas w to wkręciłeś! Żadnych obraźliwych słów na „K”! Z wyjątkiem jednego: koniec. Tak jak koniec wolności dla Chucka i Sary – mówię tu o wieczorach: panieńskim i kawalerskim! „Podczas wieczoru panieńskiego odbędzie się kilka dobrych akcji” – powiedziała nam Yvonne Strahovski. Jeśli chodzi o wieczór kawalerski, chłopaki pojadą do Las Vecas. To nie literówka. Las Vecas to camping, więc przygotujcie się na wiejskie zabawy.

Czy Sarah i Chuck pobiorą się?

Mamy nadzieję, że tak! Dobre wieści są takie, że Yvonne miała suknię ślubną, więc przynajmniej wiemy, że będzie się coś z tą suknią działo. „Skończę ubierać tę suknię, czy też nie? Oto jest pytanie.” – mówi nieśmiało. „Wprawdzie miałam scenę w sukni, ale nie wiem, czy ślub się odbędzie.” Zachary Levi dodaje – „Możliwe, że coś zatrzyma ślub. Szykuje się spora impreza, będzie mnóstwo figli, życie może być zagrożone.” Cholerne imprezowe figle.

Co wiesz na temat wznowienia produkcji? O co chodzi z tym, że ślub Chucka i Sary może nie dojść do skutku?

Jak pod koniec każdego sezonu, los Chucka pozostaje nieznany. „Za każdym razem zastanawiamy się, czy wrócimy, czy też nie i w tym sezonie nie jest inaczej.” – powiedział Zach. „Twórcy zawsze dobrze sobie radzili tworząc finałowy odcinek, który zamykał stare wątki i otwierał nowe. W tym roku będzie tak samo.” Jeżeli to będzie ostatni odcinek serialu, fani dostaną dobre zakończenie wątków. Osobiście uważam, że szanse na odnowienie Chucka są całkiem spore, więc dobrze wiedzieć, że finał otworzy też jakiś nowy szpiegowski wątek.

Chcę więcej spoilerów!

Pewnie! W noc przed próbną kolacją Chucka i Sary, komuś kogo kochamy stanie się coś strasznego (niezwykle ważnemu członkowi Drużyny Bartowski). To zmusi zespół do konfrontacji z ich największym przeciwnikiem: CIA. „Drużyna Chucka stanie oko w oko z agentem CIA gorszym niż Bentley, Beckman i Shaw razem wzięci.” – mówi Chris Fedak.

 

źródła – uk.eonline.com, insidetv.ew.com

, ,

Komentarze (8)

 1. tym agentem będzie Chuck Noris

  • rufai23 napisał:

   he he 😉 „Drużyna Chucka stanie oko w oko z agentem CIA gorszym niż Bentley, Beckman i Shaw razem wzięci.” To bedzie morgan grimes na haju 😉 a pomagac mu beda heff i lester 😉

 2. gonzo napisał:

  mam nadzieje ze 5 sezon jednak powstanie przynajmiej kilka odcinkow bo ten serjal tak mnie wcignol ze o jezu…

 3. Kris napisał:

  Heh, też przezywam coś takiego, przychodzę do domu i włączam CHUCKA:) nie dość że oglądam go w kółko. Gdy skończe aktualny odcinek, zaraz zaczynam 1 sezon…

 4. afgani napisał:

  Chuck to jedyny serial, który mogę oglądać w kółko i mi się nie nudzi… Powinien powstać ten 5 sezon ale jak zwykle nie od nas to zależy a szkoda. :)

 5. gonzo napisał:

  serjal moze ma slaba ogladalnosc w TV w dzien emisjji odcinkow ale ciekawe jak to sie ma z internetem

 6. I am A spy napisał:

  Wracam do domu o 16 i od razu włączałam „Chucka” w TV. Mogłam nie jeść obiadu, ale serial musiałam od początku do końca obejrzeć 😀

  także… będzie się działo! nie mogę się doczekać ehh 😉

 7. Karish napisał:

  Ja jem obiad przed monitorem podczas oglądania Chucka. Każdy odcinek widziałam już przynajmniej dwa razy. Uwielbiam ten serial i niech trwa jak najdłużej. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *