Rozmowa z Chrisem Fedakiem na temat piątego sezonu

Chris Fedak udzielił wywiadu, w którym ujawnia kilka szczegółów dotyczących piątego sezonu. Skan i tłumaczenie znajdziecie w rozwinięciu.

 

 

 

 

Kiedy zostawialiśmy Chucka i Sarah poślubionych, Team Bartowski został wyrzucony z CIA, a Chuck kupił Buy More by mieć przykrywkę dla swojej nowej niezależnej agencji szpiegowskiej, natomiast głupi pomagier Morgan przez przypadek ściągnął sobie Intersekt do swojego mózgu.

 

Co dalej? 

Piąty i ostatni sezon przenosi nas kilka miesięcy do przodu, gdy drużyna Chucka walczy z francuskim bandziorem Jeanem Claudem, granym przez Marka Hamilla. Craig Kilborn gościnnie zagra złoczyńcę z Wall Street, a Carrie-Anne Moss wraz z Casey’em będzie tworzyć parę w kilku epizodach. „Wracając do dnia kiedy rozbroiła Casey’a, dosłownie zabrała mu broń i trzymała ją jako trofeum dla jego wielkiego upokorzenia.” – powiedział współtwórca serialu Chris Fedak. „Kontynuują swój burzliwy związek i to będzie bardzo ekscytujące.

Czy Orion naprawdę nie żyje? „Chciałbym zobaczyć Scotta Bakulę z powrotem w serialu i zakończyć go rodzinnym happy-endem, ale myślę, że zrobiliśmy zbyt wiele historii o powrotach zmarłych.” mówi Fedak. „Jednak mogę kłamać, może to jest nasz mistrzowski plan!

,

Komentarze (1)

  1. qrCHUCK napisał:

    Może napiszecie coś o występie Stan’a Lee w CHUCKu, bo na facebook’owej stronie CHUCKa pojawiły się takie informacje? Byłbym wdzięczny :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *