SDCC: Podsumowanie panelu, garść informacji i spoilerów!

Panel Chucka – który zaczął się w sobotę rano – został już zakończony, pozostawiając fanów z garścią informacji i spoilerów, obok których nie można przejść obojętnie. Zapraszam do podsumowania panelu, sprawdźmy czym podzielili się z nami Zachary Levi, Joshua Gomez, Adam Baldwin i reszta. Oczywiście przestrzegam przed obecnością spoilerów.

 

 

 • Niech Moc będzie z tobą, drużyno Bartowski, zważywszy na to, że w nowej serii gościnnie wystąpi sam Mark Hamill, czyli aktor wcielający się w postać słynnego Luke’a Skywalkera z uniwersum Gwiezdnych wojen.
 • Teraz, gdy to Morgan ma Intersekt, Chuck będzie musiał przyzwyczaić się do bycia normalnym facetem. „Początkowo z pewnością będzie pożądał tych ekstra mocy, jednak w tym sezonie Chuck wraca do korzeni.” – powiedział Chris Fedak. „Chuck musi stać się teraz jeszcze lepszy. Będzie musiał ponownie wymyślać swoje mądre i sprytne rozwiązania problemów i stać się prawdziwym szpiegiem.”
 • Więc jaki jest plan dla najlepszego przyjaciela Chucka, który ma teraz w głowie Intersekta? „W normalny dla Morgana sposób, wszystko pójdzie pełną parą.” – śmiał się Joshua Gomez. „W przeciwieństwie do Chucka, który dba o dobro ludzi i nie zamierza robić im niczego złego, Morgan chce krzywdzić ludzi, zemścić się. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany.” Tylko na ile były asystent kierownika przyswoi sobie umiejętności złoczyńcy? „Powiedzmy, że w trzecim odcinku będzie już miał zawadiacką fryzurę z włosami na żel (frosted tips).”
 • „Casey spotka swoją połówkę.” – stwierdził Baldwin. Fedak dodał: „Nazywa się Gertrude Verbanski. Chuck stanie na czele Carmichael Industries, a jego konkurencją będzie Verbanski Corp., najlepsza szpiegowska spółka na świecie.”
 • Uwaga fani Jeffstera, „W tym sezonie między Jeffem a Lesterem wszystko się rozpadnie.” – zdradza Fedak. „Zapowiada się wielka i dramatyczna wojna.” Jednak zanim to nastąpi „Jeffster na pewno wykona jeszcze jakiś numer przed najważniejszym rozwiązaniem zespołu roku. Odejdą z hukiem.”
 • „Mamy już kilku bandziorów, których jeszcze wam nie ujawnimy.” – zdradził Fedak. A jeśli chodzi o pozycje generał Beckman, „Bonita Friedericy jest dalej częścią serialu” – utrzymuje Fedak.
 • Podczas gdy Fedak zapewnia, że „Buy More jest dalej bardzo ważne dla serialu”, Vik Sahay ma tylko jedno zmartwienie. „Mam nadzieję, że w tym sezonie wystąpię w większej ilości kluczowych dla fabuły scen.”
 • „Ktoś może nie przetrwać tego sezonu.” – ostrzegł Fedak. Odpowiadając, jak duże będą ewentualne straty, odpowiedział: „Wielkie.”
 • A co z Kapitanem Świetnym i jego żoną? Fedak odpowiedział: „Teraz, gdy Ellie wie o szpiegowskim życiu Chucka, staje się to powoli rodzinnym biznesem.”
 • Nic nie jest jeszcze pewne, ale Fedak mówi: „Chciałbym mieć Lindę Hamilton z powrotem w serialu. Nie będzie serialu, jeśli mama Bartowski nie pokaże się jeszcze chociaż raz.”
 • Fedak spytany, czy jest chociaż mglista szansa na to, by zakończenie było prologiem do kolejnej przygody, zaskoczył wszystkich odpowiadając: „Zdecydowanie tak. Podoba mi się idea, że koniec serialu jest początkiem nowej opowieści.” Tak więc jest jednak nadzieja dla Morgana, Casey’a i reszty.
 • Każdy ma swoją opinię dotyczącą zakończenia serialu – nawet obsada. Jak to powinno się skończyć, Zach? „Świetnie.” – stwierdził. Ryan McPartlin chciałby zobaczyć w przyszłości trylogię, a Sahay marzy o tym, aby zobaczyć widowiskową śmierć Lestera, może w zwolnionym tempie. Scott Krinsky sądzi, że ktoś „musi być dzieckiem Jeffstera, by przejąć interes.” Niektórzy członkowie obsady jednak dalej mają nadzieję, że Chuck jeszcze powróci. „Nadal nie dowierzam, że to już koniec.” – Baldwin powiedział. Gomez spytany jak wyobraża sobie koniec, odpowiedział szybko: „Nie wyobrażam sobie.”
 • Emocjonalne wystąpienie Zacharego Levi dziękującego fanom zakończyło panel Chucka. „Ludzie, jesteście wspaniali, epiccy. Za cały poświęcony czas, pieniądze i energię chce wam po prostu podziękować.”

 

źródło: tvline.com

 

, , , , , , , ,

Komentarze (0)

Trackbacki/Pingbacki

 1. ChuckTV.pl Vs. Czy Casey odnajdzie swoją drugą połówkę? - [...] przeczytaniu podsumowania Comic-Conu pewnie już wiecie, że Casey zainteresuje się kobietą o imieniu Gertrude Verbanski. Fedak mówi, [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *