Mark Hamill na planie Chucka

Jak już wcześniej pisaliśmy, Mark Hamill zagości w pierwszym odcinku piątego sezonu Chucka. Nie jest trudno się domyślić, że Zach i Joshua, będąc Geekami tak na ekranie jak w życiu prywatnym, byli podnieceni. Jeszcze przed pierwszym dniem na planie z Markiem, wyrażali swoje nadzieje i obawy:

Josh i ja ciągle rozmawiamy o tym co chcemy powiedzieć i czy w ogóle coś powinniśmy mówić… Nie chcemy go przestraszyć, ale to sam Luke Skywalker człowieku! – mówi Levi.

Gomez rozwija: Mój dylemat, to czy przyjść z mieczem [świetlnym]. Czy ubrać się w Star Wars’ową piżamę? Jak daleko mogę się posunąć, by nie posunąć się za daleko? Czy Mark Hamill powie nam: „Słuchajcie chłopaki, na miłość Boską, spędziłem już 40 lat z różnymi palantami przychodzącymi do mnie z mieczami i w piżamkach Star Wars”? Nie wiemy jak to rozegrać! Mniej się stresowałem w dzień ślubu… niż z perspektywą spotkania jutro Marka Hamilla i jak się zachować. Musicie mnie zrozumieć! Jak daleko się posunąć?

Dla niego na tym nie koniec: Mark Hamill jest złoczyńcą! Jako Intersekt ja z nimi walczę. To znaczy, że będę walczył z Lukiem Skywalkerem! Czy do tego dojdzie? Myślę ‚Czy ja jutro uderzę Luke’a Skywalkera?’. Dzień jutrzejszy zapowiada się magicznie.

Co do nurtującego niektórych z pośród nas pytania, czy to tylko jednorazowy występ, Chris Fedak powiedział tylko: Jesteśmy podekscytowani mając go na pokładzie i mam nadzieję, że być może zobaczymy go więcej.

 

Tymczasem ci, którzy śledzą nasze forum już wiedzą, że wewnętrzny Nerd u Zacha i Josha raczej został zaspokojony i mogli pobierać lekcje posługiwania się mocą u stóp Luke’a Skywalkera:

Źródło: Chuck: Morgan will Fight Luke Skywalker!

, , , ,

Komentarze (1)

  1. chuck jest jak kaczka napisał:

    hehee filmik swietny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *