Artykuł o Yvonne

W związku z premierą filmu „Killer Elite” w internecie pojawia się dużo artykułów o obsadzie, w tym m.in. o Yvonne Strahovski. W rozwinięciu prezentujemy wam artykuł, który ukazał się na łamach nextmovie.com.

Yvonne Strahovski to jedna z tych pięknych dziewczyn z sąsiedztwa, która jest również zaskakująco twarda, co pokazała grając w serialu „Chuck” nadawanym przez NBC. Postać kreowanej przez nią agentki CIA jest zabawna oraz ostra, co sprawia że jest dobrze odbierana zarówno przez męską, jak i żeńską część widowni.

29-letnia Australijka, nazywana czasami „Strahotski”, wdziera się do świata filmu dzięki roli w filmie „Killer Elite”. Na ekranie pojawi się u boku Roberta De Niro, Clive’a Owena oraz Jasona Stathama, udawadniając że jest gotowa przenieść swój urok z telewizji do świata kina.

Wiek: 29
Miasto rodzinne: Sydney, Australia
Czym się zajmowała: przełomowa dla jej kariery okazała się rola super szpiega Sary Walker, która opiekuje się, a potem zakochuje w serwisancie komputerowym/tajnym agencie (Zachary Levi) w serialu „Chuck” nadawanym od 2007 roku. Strahovski pokazała także swoją kąśliwą naturę w nagraniu wideo, w którym stroi sobie żarty z Katy Perry, Ke$hy oraz Lady Gagi.
Czym się zajmuje teraz: W filmie „Killer Elite”, Stravoski gra Annę, kobietę z australijskiej wsi, która zakochuje się w Dannym (Jason Statham), byłym agencie służb specjalnych. Jednak Danny musi wrócić z emerytury, aby wykonać misję zlikwidowania 3 rządowych zabójców (prowadzonych przez Clive’a Owena), zanim ci zabiją jego mentora i przyjaciela (Robert De Niro).
Kogo przypomina: Jest wysoka, piękna, jednak zdecydowanie twarda (nie wspominając o cudownym zagranicznym akcencie), więc zdecydowanie przypomina młodszą Charlize Theron. Posiada komediowy talent wspaniałej Portii de Rossi. Z jej umiejętnością do zagrania różnorakich ról – od kobiety bezbronnej do ostrej i dzięki znacznemu podobieństwu – mogłaby być wytworną bliźniaczką Julii Stiles.
Fakty: Strahovski jest Australijką w pierwszym pokoleniu. Jej rodzice przeprowadzili się do Australii z Warszawy, a Yvonne (której prawdziwe nazwisko to Strzechowski) mówi płynnie po polsku, co udowodniła kilka razy w „Chucku”.
Cytaty: „Po prostu zapukałam do drzwi jego przyczepy i on tam był! Czułam się jak dziecko w sklepie ze słodyczami, nie mogłam przestać się uśmiechać” – dla „Maxima” o spotkaniu „Bobbiego” De Niro.
„Nie jestem dobra, jeżeli chodzi o sprawę wymiotowania. Mam taką sztuczkę, że zanim dojdę do tego poziomu – jem chleb. Jeżeli czuję się nieco ogłupiona, to bardzo pomaga” – o swoim sposobie na kaca.
Sławni przyjaciele: Strahovski, która dobrze dogaduje się ze znajomymi z planu serialu „Chuck” – Zacharym Levi oraz Joshuą Gomezem, spotyka się z aktorem Timem Lodenem od 2009 roku.
Twitter: @Y_Strahovski
Co dalej: Oprócz ostatniego, piątego sezonu serialu „Chuck”, Strahovski zagra byłą dziewczynę Setha Rogena w filmie „My Mother’s Curse”. Użyczy również głosu w animowanej przygodzie „The Outback”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *