Prezentujemy najlepsze prace konkursowe – praca nr 2

Wyniki konkursu są już znane, więc w załączniku prezentujemy kolejną ciekawą pracę konkursową. Zapraszamy.

Przypominamy, że uczestnicy mieli napisać, jak wyobrażają sobie ślub głównych bohaterów Chucka.

Miłego czytania!

,,Burbank, Kalifornia.
Trwają przygotowania do ślubu. Nerwowy Chuck biega po mieszaniu i szuka zapinek do koszuli. Z pomocą nadchodzi Morgan, odnajduje zguby i wspiera przyjaciela w ostatnich chwilach wolności. Długo rozmawiają. Teraz zaglądamy do Sary. Ubrana w piękną suknię, stoi przed lustrem, rozmyśla jak będzie wyglądało ich małżeństwo. Są z nią Ellie, Carina i Zondra – druhny.
Los Angeles, Kalifornia.
Zaproszeni goście zbierają się powoli w małej kapliczce. Jest wśród nich rodzina Chucka, ojciec Sary, ich wspólni przyjaciele, generał Beckman z Roanem M. oraz pracownicy Buy More. Pojawia się także Vivian Volkoff.
Wybija godzina 17.00, zaczyna rozbrzmiewać marsz, wszyscy wstają. Do ołtarza kroczy Sara z ojcem, a przed nimi mała ‘czadowa’ Clara wysypuje na podłogę płatki róż. Pojawia się ksiądz. I w tym momencie Chuck ma przebłysk. Okazuje się, że ten mężczyzna to niejaki Kris Pollers o pseudonimie „czarny pingwin”. Jest szefem zorganizowanej grupy przestępców zajmującej się produkcją zabawek – bomb, które są do kupienia na całym świecie. Bartowski powiadamia o tym Casey’a, występującego obok Morgana i Świetnego w roli świadka. Sara zauważa zamieszanie, jednak zachowuje się spokojnie. Myśli że Chuck po prostu zapomniał obrączek i wysłał po nie Johna. Ceremonia trwa. Niestety nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że kaplica zaczyna się walić. Wszyscy wybiegają na zewnątrz, Sara i Chuck są zrozpaczeni. Podejrzany ksiądz ucieka na koniu uwolnionym od zaprzęgu dorożki. Na drugą klacz wskakuje Casey, jednak nie udaje mu się dogonić „czarnego pingwina”.
Burbank, Kalifornia.
Chuck i Sara rozmawiają w Zamku z panią Generał. We dwójkę decydują się wyruszyć do Szwecji i zniszczyć zabawkowy interes Krisa.
Jukkasjärvi, Szwecja
Chuck i Sara mają wielki problem z dokładnym zlokalizowaniem kryjówki przeciwnika ale w końcu udaje im się to. Po długiej, męczącej wędrówce docierają do IceHotel. Są zachwyceni jego wnętrzem (hotel zbudowany ze śniegu i lodu). Po chwili jednak muszą skupić się na walce, gdyż napotykają silny opór. Chuck za pomocą przebłysku rozprawia się ze strażnikami stojącymi przy drzwiach do głównej sali. Ostatecznie wyważa je kopnięciem i… ukazuje mu się piękny rzeźbiony ołtarz, ksiądz – już nie żaden oszust, rodzina i przyjaciele. Sara płacze ze szczęścia. Chuck też nie kryje wzruszenia. Generał Beckman przyznaje się, że był to podstęp, wprowadzony celowo w Intersect. Dodaje, że dwójka z jej najlepszych agentów zasłużyła na coś lepszego niż zwykły ślub. Narzeczeni szybko przebierają się w odpowiednie stroje i ślubują sobie miłość. Po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak” wybiegają z IceHotel, Sarah wyrzuca bukiet, który łapie Alex, po czym wskakują do psiego zaprzęgu, który zawiezie ich wszędzie tam gdzie tylko sobie zażyczą.
KONIEC”

autor – Aniuusha

Kolejne prace opublikujemy niebawem.

, , ,

Komentarze (4)

 1. afgani napisał:

  Bardzo fajna praca, ten pseudonim mnie rozwalił” czarny pingwin” hehe:)

 2. John Casey napisał:

  Do momentu, gdy okazał się to podstęp strasznie mi się praca niepodobała :/ Zakończenie oczywiście super.

  • Aniuusha napisał:

   Przykro mi, że moja praca Ci się nie spodobała, ale każdy ma inny gust i o tym się nie dyskutuje :)
   Przynajmniej Twoja opinia jest szczera, a to chyba ważniejsze.

 3. Kristoff napisał:

  Praca rzeczywiście ciekawa :)
  Spodobała mi się bardzo, bo dużo się działo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *