Prawdziwy Capitain Awesome

Kapitan Czad jest wszystkim co czyni ten świat lepszym nawet wtedy kiedy to wymaga dzielenia się jego imieniem. Ryan McPartlin,  który gra Devona „Kapitana Czada” Woodcomba w szpiegowskim komedio-dramacie NBC „Chuck”, zdaje sobie sprawę z Douglasa Allena Smitha, człowieka Oregonu, który legalnie zmienił swoje imię na „Kapitan Czad” w listopadzie. „Muszę powiedzieć, że jestem całkowicie zaszokowany” Ryan McPartlin powiedział to Zap2it. „ale nic w Naszych fanach mnie nie dziwi w tym momencie. Nasi fani są cholernie pomysłowi. To nie jest wyjątek”. Po raz pierwszy dowiedział się o hołdzie przez mail od swojego kumpla. „To było dość zabawne”-powiedział.

„Potem zaczęły napływać maile z całego kraju. Każdą wiadomość błyskawicznie podnosiłem. CNN włożyło część w to. Washington Post, New York Times, USA Today włożyli coś w to. Byłem jak, „Wow to niesamowite, jak wiele tego pokazu stało się częścią popkultury. Teraz jest to w całości inny poziom z ludźmi, którzy przejmują nasze nazwy”. Poza tym McPartlin identyfikuje się i idealizuje postacie z seriali, choć On prawdopodobnie wybrał jeden z seriali z lat 70, lub 80. To dobrze, że ja nie mogłem legalnie zmienić swojego imienia (kiedy byłem młodszy). Chciałem być Fonz, lub Rerun„, przyznał.  „Kiedyś to były moje seriale. Chciałbym prawdopodobnie być Samem Malone obecnie”.

Jako oryginalny Kapitan Czad, dał swoje błogosławieństwo bezrobotnemu facetowi, który wziął jego imię. Jest używany jako hołd i ma nawet pomnik o wysokości 10 stóp jako podziękowanie od generała Costa Gravas. „Absolutnie Devon jest bardzo pochlebny” mówi aktor. „Devon jest dobrym kumplem, facetem. Nadał sobie ksywę Kapitan Czad by komuś było lepiej w życiu, lub by dzień był jaśniejszy, On jest dla wszystkich. On jest jak pozytywny trener, którego wszyscy chcielibyśmy mieć”.  Ze wszystkich Chuckowych postaci,  Kapitan Czad jest oczywisty, jeśli szukasz wzorowej postaci. McPartlin potwierdza jednak, że Smith miał początkowo uhonorować inną postać z Chucka. „Mówię do Josha Gomeza, że pierwotnie chciał zrobić Morgana Grimesa, ale sędzia nie pozwolił, ponieważ uważał, że to będzie okrutna i niezwykła kara”, powiedział McPartlin dodając „całkowicie dokuczliwe”.

Źródło: blog.zap2it.com

,

Komentarze (1)

  1. Czego to ludzie nie wymyślą. W Polsce ktoś sobie może zmienić na Chuck Bartowski 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *