Tłumaczenie artykułu z magazynu TVGuide

Tłumaczenie artykułu z magazynu TVGuide – nagrody TV Line, spoilery. Zapraszam do rozwinięcia.

Co przechodzi do legendy – a co do złoczyńców – najbardziej? Udawanie głupkowatego! Timothy Dalton (otrzymał nagrodę Favorite Villain) mówi, że rola Alexeia Volkoffa w serialu jest jego pasją, „To nie jest takie łatwe, by zagrać bardzo paskudnego człowieka, musisz odnaleźć sposób, w którym pokazujesz jak bardzo się tym cieszysz.”

Podwójna zwyciężczyni, Yvonne Strahovski (Favorite Actress i Couple Who Have), która pobiła klątwę Moonlighting, kiedy wraz z Zacharym Levi stali się bardzo znani, nawet po ich roli Chucka i Sary, gdy połączyło ich seksualne napięcie. „To mogło być końcem Chucka” mówi Yvonne, „Jednak dało nam to korzyści”.

Czy pójdą razem do ołtarza? Plany pójdą nie tak już na starcie, ponieważ nasze papużki-nierozłączki zostaną oszukane przez planistkę wesela. Kapitan Świetny zamierza zostać gospodarzem wieczoru kawalerskiego Chucka. „Lokal powinien znajdować się w Las Vegas. Jednak sprawy poszły nie tak i okazały się straszną katastrofą.” Mówi Chris Fedak. Natomiast wieczór panieński Sary organizowany jest przez Ellie, jednak to też nie wypali.

Odcinek ślubny planowany jest na zakończenie sezonu, czyli na 16 maja. Tytuł nie jest zbyt zagadkowy „Chuck vs. Cliffhanger” (sytuacje pełna napięcia). „Nie mogę was zapewnić, że Chuck i Sara dotrą na swój ślub” powiedział Fedak. „Jest wiele przeszkód, gdy jeden super szpieg chce wyjść za drugiego. ”

Jeszcze zanim zostało to ogłoszone, Fedak stwierdza to pewnie: „Jest to najbardziej ekscytujący finał, jaki możemy sobie wyobrazić. ” mówi „Splata się to wraz z naszymi prawdziwymi opowieściami, jednak uruchomi to początek kolejnego sezonu”.

 

, , ,

Komentarze (1)

  1. intrigue napisał:

    KOLEJNY SEZON ! <3 <3 <3 <3 !!
    Myślę, że pod koniec ostatniego odcinka wezmą ślub, ale nie jestem pewna, przecież „Jest wiele przeszkód, gdy jeden super szpieg chce wyjść za drugiego. ” <3 <3 <3 !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *