Urodziny Dziecka Kapitana Świetnego

„Chuck” w nowym roku przywita nas urodzinami. Ryan McPartlin, który gra Devona”Kapitana Czada” Woodcomba mówił, że oficjalnie zostanie serialowym tatą wraz z Ellie (Sarah Lancaster) końcem stycznia. „Oczekujemy narodzin dziecka, gdy zakończymy zdjęcia narodzin dziecka”, McPartlin powiedział to Zap2it. Myślę, że pierwotnie miał to być koniec serialu (w 13 epizodzie), ale dzięki Bogu wracamy. Myślę, że jest to obecnie czas na narodzenie dziecka, obecnie jednak oni powiedzieli, że jest blisko z terminem z pierwszego ogłoszenia ciąży”.

Dziesięć z trzynastu epizodów zamówionych na ten sezon przeleciało bardzo szybko, ale NBC zamówiło jeszcze 11 epizodów.

„Fani, którzy nazywają się jak my dają nam reklamę”, powiedział aktor odnosząc się do faceta,który legalnie zmienił imię na Kapitan Czad. „Czy jest lepszy sposób na reklamę? Kto wie? Następnie Jeffster będzie tam hitowym zespołem. Więc jesteśmy ponownie, więcej epizodów, więcej ziemi do pokrycia”. Gdy ostatnio widzieliśmy Devona w „Chuck vs the Leftovers”, dał Chuckowi laptop z auta jego ojca, a tym samym przywróciło to intersect, ale także dał mu ostrzeżenie, że nie chce by szpiegowskie życie Chucka dotykało jego powiększającej się rodziny. „W tym momencie, Devon zmierza interesującą drogą, ” zauważył McPartlin. „Myślę, że zaczął właśnie akceptować to że Chuck jest szpiegiem, ale  w tym samym momencie pokazuje mu granice.” Ta opiekuńczość jest zgodna z jego zbliżającym się ojcostwem. „Myślę, że w jego umyśle będzie najlepszym ojcem na świecie”,  powiedział McPartlin. „Mam dwójkę własnych dzieci, są pewne zasady i wymagania nieważne czy to moi rodzice, czy mojej żony muszą spełnić jeśli chcą sprawować opiekę nad dziećmi”, kontynuował. „Nie wiem czy jestem typem A, ale jeśli chodzi o moje dzieci, mam paranoję i chcę żeby były na szczycie harmonogramu. Chcę żeby miały najlepsze otoczenie. Każdy dostaje pewnego rodzaju kopa. Oni zawsze mówią „Łaćż to w swojej postaci”. Więc nie jest niespodzianką, że nie ufa wszystkim postacią z „Chucka”, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Powiedzmy, że Morgan Grimes nie jest na liście jego opiekunek do dzieci. „Wybierać będzie między Johnem Caseyem (Adam Baldwin) i Sarah Walker (Yvonne Strahovski)”, powiedział McPartlin. „Ponieważ wiem, że wykonują rozkazy bardzo dobrze i będą w stanie bronić dziecka i zrobią wszystko najlepiej co im każę, nieważne co im powiem. Ale może ja bym się skłaniał ku Sarah Walker, ponieważ okazuje więcej serca niż John Cassy.” Mając już blisko odcinek z urodzinami, aktor wie jakie będzie imię dziecka Czada. „Ale nie mogę tego ujawnić”, powiedział. „Jestem pewny, że dziecko dostanie fajne imię. Ciągle jest pokój dyskusyjny na temat imienia dziecka.”

Źródło: http//blog.zap2it.com/frominsidethebox/2010/12/chuck-ryan-mcpartlin-on-baby-awesomes-birth-and-babysitter-preferences.html

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *