Wywiad z Joshuą Gomezem i Chrisem Fedakiem

Serwis Assignmentx przeprowadził wywiad z Joshuą Gomezem i Chrisem Fedakiem, w którym rozmawiają na temat piątego sezonu. Wywiad w rozwinięciu.

 

 

 

 

Assignment X: Morgan przeszedł przez kilka epickich zmian odkąd seria wystartowała. Na końcu sezonu czwartego mówiłeś: Co masz na myśli, że mam Intersect?

Gomez: Trochę tak, jeśli mam być szczery, byłem podekscytowany na równi z Morganem,  Mam Intersect? Okej!

Fedak: Przez ostatni rok pracowaliśmy nad finałem sezonu czwartego w moim biurze i Gomez popełnił błąd przychodząc. Powiedziałem: Podejdź tu, chcę Ci coś pokazać. Pokazałem mu ostatnią stronę

Gomez: Czytaj to.

Fedak: Czytaj to, chcę wiedzieć, co o tym myślisz.

Gomez: Przeczytałem ostatnią stronę, było tam pudło rzeczy, a na wierzchu okulary(ponieważ Morgan otrzymał Intersect) i czytam Znam kung-fu odszedłem Chris.. [śmiech]

Fedak: Tak, powiedział do mnie: Robisz ogromny błąd.

Gomez: [śmiech] To jest po prostu kolosalna pomyłka.

Fedak: Okropny błąd, ale zostałem przy swoim. Zrobiłem straszną pomyłkę, ale zamierzam obstawać przy tym. Dowiedzieliśmy się, że Josh jest niesamowity. Przez cały ten sezon Josh był niesamowity, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani widząc go w tej roli, nie tylko jako Intersecta, ale jako nowego bohatera. To także oznacza, że Chuck jest na pozycji Sarah, jest opiekunem. I to jest wielka zmiana w tym sezonie.

AX: Kiedy pisaliście, że Morgan dostaje Intersect, czy był pomysł, że Chuck wróci na sezon piaty, czy chcieliście zdumieć tym wszystkich w finale czwartego sezonu?

Fedak: Nie miałem pojęcia. Zawsze budujemy finały tak, żeby mieć jak najciekawszy prolog. Tak to widzieliśmy. Chce zobaczyć ten serial(założenie po finale serialu). Napisałem to zakończenie i mieliśmy nadzieje, że wrócimy, ale nie wiedzieliśmy.

AX: NBC mówi, że to ostatni sezon Chucka, dlatego dali tylko 13 odcinków. Czy możecie wyjść poza te 13?

Fedak: To zależy od NBC. Zostawiliśmy to im. To mogłoby być wspaniałe – obsada, zespół, scenarzyści – dla nas, którzy chcemy opowiedzieć największą, możliwie najbardziej ekscytującą historie. I to zamierzamy zrobić.. Jeśli jest coś jeszcze do powiedzenia, dostaniecie nawet więcej odcinków Chucka. Wymyślimy jakiś sposób, żeby to zrobić.

AX: Czy umiesz zrobić cokolwiek, co umiał zrobić Morgan? Na przykład, czy umiesz naprawić komputer?

Gomez: Wiesz, co jest śmieszne? Jestem bardziej jak facet od sprzedaży w tym serialu. Nie jestem nawet częścią Nerd Herd. Nie, prawdopodobnie nie umiałbym zrobić żadnej z tych rzeczy. Myślę, że szybciej bym je sprzedał niż naprawił. A w prawdziwym życiu gram w więcej gier niż Morgan.

AX: Czy miałeś kiedyś pracę, istniejącą jak Buy More?

Gomez: Tak, miałem pracę w handlu. Aktualnie pracuję w sklepie elektronicznym, albo instrumentami elektronicznymi, ale tak. Wykonywałem kilka przerażających prac na drodze do olśniewającego Hollywood.[śmiech]

AX: Czy to kiedykolwiek wpłynęło jak grałeś Morgana? Praca w zespole Buy More, czy kiedykolwiek czułeś się jak, „Ciężko pracowałem nad moją aktorską karierą – i wciąż pracuję w sklepie z elektroniką”?

Gomez: Wiesz, kiedy powiedzieli „Cięcie”, to jest plan, masz tą niesamowitą ekipę i niesamowitych aktorów wokół siebie. „Nie jestem w sklepie z elektroniką, nie sprzedaję urządzeń”, więc łatwo to rozdzielić, ale powiem, że wciąż jest trochę zabawy, którą rzuciłem w pilocie z mojego własnego doświadczenia. Byłem przerażony obsługą klienta. Mały sekret dla was.

AX: Kiedy próbowałeś grać Morgana, czy miałeś spotkanie z Zacharym, żeby zobaczyć jak wam się współpracuje?

Gomez: Miałem. Ostatni test był ze mną i Zacharym i to poszło niesamowicie. Miałem z nim strasznie dużo zabawy, współpraca z nim jest po prostu bardzo łatwa.

AX: Byłeś fanem gatunku szpiegowskiego zanim zagrałeś w Chucku?

Gomez: Wszystkie gatunki, które są w tym serialu są moimi ulubionymi, byłem taki podekscytowany mogąc być częścią tego serialu, ponieważ czytałem to i to musi być temat szpiegów, ninja i gier wideo. Uwielbiam te rzeczy i jest to serial jaki chciałbym oglądać. I wierzcie mi, to certyfikat geeka.

AX: Co najbardziej Cię zaskoczyło w rozwoju Morgana pod koniec sezonów?

Gomez: Zaskoczyło mnie? Niewiele. Jedyna rzecz, jaką byłem zaskoczony, to fakt, że dostałem Intersecta.[do Fedaka] Myślę, że to wspaniały pomysł. Nie zawiodę Cię.

Fedak: Nie, nie zawiedziesz. Już wykonałeś świetną robotę. Rzecz, którą mógłbym dodać do tego to, że uwielbiam kiedy pomagier staje się bohaterem. Myślę też, że ten sezon, szczególnie jego część, jest na temat, który chcieliśmy pokazać, co mogłoby być, jeśli Morgan byłby bohaterem serialu. Gomez jest niesamowity, ma wszystkie umiejętności, powinien być gwiazdą swojego własnego serialu. McPartlin powinien być gwiazdą swojego, Sarah Lancaster swojego. Są to naprawdę niesamowici, uzdolnieni członkowie obsady.

AX: Poza tym sposób relacji Morgana z Chuckiem się zmienił, relacje Morgana z Casey’em – który jest ojcem jego dziewczyny – także się rozwijają. Czy dlatego scenarzyści pomyśleli „Dobrze, Casey musi zaakceptować Morgana albo go zabić, a my nie chcemy go zabijać więc..”?

Fedak: Myślę, że relacje Casey’a i Morgana były bardzo zabawne. Nasz serial jest czymś w rodzaju mieszanki seriali – część akcji, część komedii i część dramatu oraz dla nas, relacje Morgana z Casey’em są naszą Dziwną Parą(nawiązanie do filmu). Od kiedy widzieliśmy Morgana i Casey’a będących razem, mieliśmy dużo zabawy pisząc to. W tym sezonie mamy wiele takich scen spiętych interesującym dramatem. Mamy bardzo ciekawą historię.

Gomez: Tak. W poprzednim sezonie było bardzo dużo interakcji pomiędzy Morganem i Casey’em w Buy More. To było bardzo krótkotrwałe. Było wspaniale to zrobić, Adam i ja byliśmy razem oraz mieliśmy mnóstwo zabawy.

Fedak: Aktualnie pracujemy nad historią, w której Baldwin i Sahay są powiązani. Lester i Casey, to coś czym jesteśmy naprawdę podekscytowani.

Gomez: Tak, myślę, że dużo ludzi będzie chciało to zobaczyć. Chuck ma tak wiele rzeczy, że zawsze jest jakieś wyzwanie. Jest szansa by zrobić komedie, romans, akcję i szpiegostwo. Zawsze jest coś, co daje wyzwanie aktorowi. Dla mnie taniec zawsze jest wielkim wyzwaniem, możemy mieć trochę tańca za sobą i ja zawsze powiem, że to nie jest moja mocna strona, ale na pewno jakoś to zrobię na 100%.

Fedak: Jest wspaniałym tancerzem.

 

Źródło:  www.assignmentx.com

 

,

Komentarze (1)

  1. kodzak napisał:

    Bardzo fajny wywiad, wprawdzie nie wiele nowego mówi, ale fajnie się czytało choć pewne rzeczy trochę niezrozumiałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *