5 rzeczy, których nie wiedzieliście o Joshua Gomezie

Pojawił się wywiad z Joshuą Gomezem, w którym ujawnia 5 rzeczy, których nie wiedzieliście o nim. Wywiad w rozwinięciu.

 

 

 

 

 

 

1. Gdy byłem młody, byłem poddawany przedstawieniu, podczas gdy moja rodzina i ja podróżowaliśmy po kraju w związku z Beatlemanią. Mój ojciec, Rich Gomez, grał George’a Harrisona, był także częścią grupy muzycznej 1910 Fruitgum Company. Uwielbiam słuchać i pisać muzykę. Gdy ludzie pytają mnie jaki miałem zapasoway plan dla aktorstwa odpowiadam, że chciałem być muzykiem, co jest znacznie łatwiejsze. Część z mojej pracy została użyta w epizodzie ostatniego sezonu Chucka.

2. Byłem wegetarianinem przez 22 lata. Kiedy zacząłem było to bardziej z miłości do zwierząt, ale odkryłem, że korzyści zdrowotne są cudowne, jak widać.

3. Jestem gorliwym biegaczem i odbyłem kilka maratonów. Jednakże, 8 do 10 mil dziennie, 6 do 7 dni w tygodniu, po betonowych chodnikach Nowego Jorku zostawiło mnie z bólem kolan. Wciąż się cieszę 5 milowymi biegami kilka razy w tygodniu, ale zawsze mam czas na rozciąganie przed i po. To mój czas by myśleć i rozwijać się.

4. Jedną z moich najmniej ulubionych rzeczy na świecie są karaluchy, ale nie zwykłe karaluchy, tylko karaluchy z Nowego Jorku. Są najgorsze, myślę, że mają swój własny związek. Każde mieszkanie, w którym żyłem było przez nie zamieszkane, więc ja, mój brat oraz mój najlepszy przyjaciel zawsze mieliśmy ich tatuaże, jako coś w rodzaju talizmanu przed nimi. To nie działało, tak jak chcieliśmy. Wystarczająco dziwne, zacząłem podziwiać małe robale za ich wytrwałość i umiejętności przeżycia, tak jak nowojorczyków.

5. Przeszedłem przez kilka testów przeprowadzonych przez stacje telewizyjne zanim znalazłem się w Chucku. Kilka lat temu miałem przesłuchanie, którym byłem szczególnie zainteresowany: rolą Morgana Grimesa w Chucku. Nie tylko ja przeszedłem przez to, ale dwa testy stacji telewizyjnych pokazały, że współpraca między Chuckiem i Morganem była znakomita. I rzeczywiście, ja i Zachary byliśmy w dobrych stosunkach natychmiast.

Źródło: www.hollywoodreporter.com

 


Komentarze (1)

  1. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

    Kocham Chucka jest najlepszym serialem na Świecie !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *