Killer Elite zza kulis i wywiad z Yvonne

Ukazały się dwa nowe klipy przedstawiające film Killer Elite zza kulis. Na obydwóch możemy zobaczyć sceny z Yvonne Strahovski. W rozwinięciu także pełny wywiad, którego fragmenty były wcześniej na portalu.

Pełny wywiad z Yvonne. Mówi m.in. co jej się podoba w tym filmie, o związku jej postaci z Dannym, o Anne, współpracy z innymi aktorami i reżyserem oraz o przygotowaniach do roli.

Grana przez nią postać – Anne pochodzi ze wsi. Jest prostą dziewczyną i prowadzi dość proste życie. W przeszłości przyjaźniła się z Dannym (Jason Statham), Yvonne mówi także, że zobaczymy ich spotkanie po latach. W większości swoich scen wystąpiła z Jasonem, była bardzo podekscytowana pracując z nim, tak jak i z Robertem De Niro. Strahovski używa przez cały film swojego australijskiego akcentu. W wywiadzie mówi, że ciężko jej było się przestawić, bowiem w Chucku używa amerykańskiego akcentu a w jednym z jej ostatnich filmów I Love You Too musiała mówić brytyjskim. Musiała się również trochę podszkolić technicznie w jeździe konno (bardzo lubi jeździć konno). O Garym McKendry (reżyser filmu), mówi, że jest słodki, utalentowany, pełen pasji i energii.

 

Więcej filmików z filmu można znaleźć tutaj.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *