Krótki wywiad z Chrisem Fedakiem

Chris Fedak w niedługim wywiadzie opowiada o swoich doświadczeniach związanych z Comic-Conem i nie tylko. Zapraszam do rozwinięcia.

The Hollywood Reporter: Od jak dawna uczęszczasz na Comic-Con?

Chris Fedak: Zawsze byłem wielkim fanem filmów, książek i komiksów, ale nigdy nie byłem na Comic-Conie przed Chuckiem. Wyświetliliśmy całego pilota, a ludzie oszaleli na punkcie Yvonne Strahovski i Adama Baldwina pracujących w BuyMore by chronić Chucka (Zach Levi). Wiedzieliśmy, że mamy cos specjalnego, idealnie dopasowanego do fanów Comic-Conu.

THR: Jak ważny jest Comic-Con dla dopiero co startującego serialu?

Fedak: Dzięki Comic-Conowi wokół serialu zaczyna szumieć – reakcja ludzi oglądających projekcję na żywo ma duży wpływ na Internet. Bywalcy Comic-Cona, którzy obejrzeli pilota stają się pierwszymi fanami i odbiorcami serialu. Naprawdę dobrze jest zacząć na Comic-Conie, zasiać w ludziach temat do rozmów o tym, co zobaczą jesienią w telewizji.

THR: Co wyróżniało wasz pierwszy Comic-Con?

Fedak: Josh Schwartz i  ja przechadzając się wpadliśmy na Jossa Whedona, który szwendał się wokoło. Comic-Con sprawia, że możesz poczuć się jak fan, w przeciwieństwie do np. studia nagraniowego.

THR: Jakieś porady odnośnie powalającego panelu?

Fedak: Musisz mieć Vika Sahaya Scotta Krinsky’ego w zanadrzu. Potrzebujesz Jeffstera. Zawsze obracaliśmy panel Chucka w wydarzenie – audiowizualne doświadczenie: odtwarzaliśmy “Fat Bottom Girls”, a w zeszłym roku Lady Gagę. Mam bzika na punkcie kolejek w Disneylandzie dlatego uważam, że nasz panel powinien zaczynać się jak dzika przejażdżka. Nasze panele są listem miłosnym skierowanym do fanów. Zawsze mówiłem, że jeden fan Chucka równa się pięciu fanom innych seriali czy filmów.

THR: Twój wymarzony panel?

Fedak: Misfits of Science wymieszane z Drużyną A, prowadzone przez  Toma Sellecka z serialu Magnum.

THR: Jaka była najlepsza rzecz, którą powiedział Ci fan na Comic-Conie?

Fedak: Wiele osób czerpie cytaty z serialu, co jest wspaniałe. Kocham ludzi uzależnionych od Jeffa czy Kapitana Świetnego, dobrze to słyszeć od ludzi opowiadających się za konkretną postacią z serialu, ponieważ w Chucku mamy tyle różnych bohaterów, wielu z nich mogłoby być gwiazdą własnego serialu.

THR: Jeśli miałbyś wziąć udział w Comic-Conie w kostiumie, co to byłby za kostium?

Fedak: Jestem takim Gdzie jest Wally? wśród producentów: moje polo, znoszone jeansy i tenisówki są całkiem dobrym przebraniem. Chociaż był taki moment, że razem z Joshem Schwartzem przechadzaliśmy się, a jedna z dwóch młodych dziewczyn przechodzących obok nas powiedziała „Patrz, to oni we własnej osobie.”. Nie mogłem uwierzyć, że mówią o nas.

THR: Jeśli mógłbyś reaktywować dowolny serial, co by to było?

Fedak: Misfits of Science.

 

źródło: hollywoodreporter.com

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *