Wywiad z Carrie Anne-Moss

Carrie Anne-Moss udzieliła wywiadu, w którym opowiada o postaci granej przez nią w Chucku. Zapraszam do rozwinięcia

 

 

 

 

Carrie Anne-Moss na temat Gertrude Verbanski, którą gra w Chucku:

Gram postać nazywaną Gertrude Verbanski. Jest bardzo silną, zdolną kobietą, która uruchomiła prywatną firmę ochrony i jest rywalką Chucka i Sarah. Jest bardzo dużo energii pomiędzy mną i Johnem Casey’em, co jest skomplikowane i bazuje na jakichś przeszłych doświadczeniach. On jest gburowaty i twardy, tak samo jak ona, ale mają coś w rodzaju wydobywania czegoś jeszcze z siebie nawzajem.

 

Jakie jest nastawienie Verbanski odnośnie Carmicheal Industries?

Przewyższa ich w jej umyśle, technikami oraz całą organizacją, przez całą drogę robi wszystko.. Przychodzi do nich, ale nie w stylu „Jesteście świetni” – to się nigdy nie zdarza

Jaka jest dynamika pomiędzy twoją postacią i Casey’em?

Oboje są tacy przywódczy, ale ona zdecydowanie wydobywa inną stronę wobec niego. Są chwile, gdy John ma trochę czułych momentów w bardzo małym stopniu.

Tak, ale czy może być miłością Casey’a, jakiej się spodziewał?

Myślę, że może.

Jakie są odczucia Gertrude, co do Intersecta?

Ona naprawdę nie szanuje Morgana. Jeśli nie szanuje Chucka, to nie szanuje Morgana

Jaka jest dynamika pomiędzy Verbanski i Sarah?

Jedną z rzeczy, z których się cieszę jest to, że  Yvonne i ja pomagamy sobie nawzajem, ale wciąż jest rywalizacja pomiędzy naszymi postaciami. Sarah jest silna i skupiona, ale także zapisuje wszystkie insynuacje oraz ma momenty, gdy pyta moją postać „Oh, jak się czujesz?” I moja postać odpowiada cos w stylu „Zamknij się, nie rozmawiaj ze mną o moich uczuciach”. To był rodzaj zabawy.

W scenach walki oraz kaskaderskich Gertrude będzie zaangażowana w?

Kiedy przeczytałam, chciałam walczyć jak lubiłam „wiedziałam, że w tym jest akcja, ale nie przypuszczałam, że ja będę w tym uczestniczyć. Za pierwszym razem pomyślałam nie. Będę walczyć na dachu? Nie. Jest tam helikopter? Nie. Gdzie są moje okulary? I wtedy znaleźli wszystkie sposoby by było inaczej.

Z czym miałaś największą zabawę grając Verbanski?

Uwielbiam ją, ponieważ jest silna. Kocham grać kobiety, które są silne, nie przepraszają, są w rodzaju nieokrzesanych oraz mają gdzieś, co ktoś o tym myśli. Kocham to w niej. Jedna rzecz, którą robią w tym serialu, którą miałam okazję zrobić teraz i to nie jest łatwe, jest to walka i rozmowa o życiu.

Źródło: www.examiner.com

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *