Wywiad z Joshuą Gomez

 Zapraszam do przeczytania wywiadu z Joshuą Gomez o zwycięstwie „Chucka” w Hulu Best in Show.   


W związku z wygraną „Chucka”,który pobił „Dextera” w drugim corocznym konkursie „Hulu Best In Show”, rozmawiamy z gwiazdą se rialu- odtw órcą roli Morgana Grimesa – Joshuą Gomezem o zwycięstwie, może nawet powie nam co nieco o końcówce sezonu.

Hulu : „Chuck” solidnie zakończył konkurs, pokonując trzy najbardziej uznawane seriale ostatnich lat – „Modern Family”, „Community” oraz „Dexter”.

Uważasz że walidacja „Chucka” należy do najlepszych wszechczasów w TV?

Josh Gomez : To dowodzi tego, że fani „Chucka” są wśród najlepszych fanów wszechczasów! Istnieje wiele wspaniałych seriali, cieszymy się, że mamy zdrową konkurencję. Uwielbiamy kręcić „Chucka” i nie moglibyśmy tego robić bez naszych fanów.

Hulu : Co 4 sezon „Chucka” miał w sobie, że zmobilizował fanów do głosowania? W zeszłym roku, serial nie dotarł nawet do finałowej czwórki.

Josh Gomez : To byłby koniec ery znany jako „Lost”. To jeden z moich ulubionych seriali, mimo że miałem trudny wybór w poprzednim roku. Ale wracając do tego roku: 4 sezon miał kilka odcinków, które należą do moich ulubionych i ogólnie sprawiło mi to wielką radość dzięki temu, że Morgan dołączył do „Teamu Bartowski”. Chuck i Sarah idą na przód w ich związku, nawet Morgan ma świetną dziewczynę (mimo jej nadopiekuńczego taty), a ci dobrzy cały czas pokonują tych złych. Życie w „Chucku” ma się dobrze.

Hulu : Spytaliśmy naszego krytyka z HitiFix.com, redaktora Alana Sepinwall’a– wielkiego fana serialu — co myśli o sekrecie „Chucka”. Powiedział: „Serial robiony jest z miłością i nawiązuje do pop kultury, z którą dorastają fani i pisarze.”  Jak myślisz, ile z tego jest prawdą?

Josh Gomez : Powiedziałbym, że większość z tego to prawda. Serial naprawdę przemawia do naszych fanów. Dowcipy są na wysokim poziomie, serial odnosi  się do zabawy i wkładamy w niego mnóstwo serca. „Chuck” jest serialem, który przyciąga młodzież, nerdów (jak ja), a nawet wiele rodzin ogląda go śmiejąc się razem. Mamy nadzieję dostarczyć naszym fanom wysokiej klasy rozrywkę.

Hulu : Jak myślisz, co jest „sekretną formułą” tego serialu?

Josh Gomez : To jest spektakl o zwykłym gościu w nadzwyczajnych sytuacjach. Rozbudowana, raczej niezmienna i niezwykle dziwna sytuacja z Interseksem będącym w jego głowie. Jednak Chuck jest kimś, z kim można pogadać. Z Morganem tak samo. To ekscytujące grać normalnego kolesia, który ma pomóc uratować świat przed tymi złymi. W dzieciństwie zawsze chciałem to robić. Może to jest ta „sekretna formuła”.

Hulu : Myślisz, że to potwierdza to, że fani „Chucka” są jednymi z najbardziej lojalnych i pełnych entuzjazmu? Jak sądzisz, co ich do tego skłania?

Josh Gomez : Hmm… TAK! Wielu naszych fanów jest związanych z serialem, jak przed chwilą wspomniałem, wielu z nich posiada także wiedzę techniczną. Oni rządzą. Dzięki wszystkim.

Hulu : Czego możemy się spodziewać w 5 sezonie? I czy jesteście w stanie powtórzyć wyniki w Best In Show 2012?

Josh Gomez : Sezon 5 – trzymam kciuki, że powstanie – będzie ekstra. Będziemy odsłaniać kolejne etapy 4 sezonu. W następnym sezonie będzie więcej akcji, więcej zabawy, serca, więcej wszystkiego. Nie mogę podać szczegółów, ale myślę, że wam się spodoba.

źródło – hulu.com

, , ,

Komentarze (2)

  1. MrBrackley napisał:

    Czekam z niecierpliwością na nowy sezon. Dla niektórych osób ten serial się wypalił po trzecim sezonie, aczkolwiek jestem w pełni przekonany, że 5 sezon dostarczy nam porządną dawkę komedii, dramatu, romansu, akcji. 😉 Gdyby menadżer CHUCK-a się był bardziej ogarnięty, to sprzedałby TVN-owi i reszcie stacji na całym świecie. Od razu pieniędzy by przybyło, a dodatkowo moglibyśmy wspierać finansowo poprzez oglądanie reklam w czasie trwania CHUCK-a na TVN-ie.

    • gonzo napisał:

      superowsko ze bedzie 5 sezon juz nie moge sie doczekac oby jak najszybciej zaczeli go krecic ( jak dotychczas obejzalem chucka juz 3x teraz idzie 4) ten serjal jest bombowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *