Wywiad z Mekenną Melvin

W rozwinięciu znajdziecie wywiad z Mekenną Melvin (serialowa Alex McHugh). Mekenna opowiada czego możemy spodziewać się w finale i piątym sezonie.

 

Jakie elementy podobały Ci się najbardziej w 4 serii? Historie komediowe, romantyczne, dramatyczne czy może te naszpikowane akcją?

W Chucku lubię przeplatankę tych wszystkich rzeczy.

Co Ci się najbardziej podoba w relacjach Alex – Morgan i Alex – Casey?

Sądzę, że moja postać wzbudza pomiędzy relacjami Morgana i Johna dużo zabawnych wątków, to jest najlepsze, urozmaica widzom jak i aktorom widowisko.

Czego w finalnych trzech odcinkach możemy spodziewać się od Johna, Alex i Kathleen?

Musicie zobaczyć, żeby się dowiedzieć. Żadnych spoilerów. Właśnie to jest wspaniałe w Chucku, nigdy nie wiesz co się stanie. Ale zdradzę, że Alex wystąpi w dwóch odcinkach finałowych.

Zobaczyliśmy zupełnie nową twarz Caseya, kiedy na ekranie pojawiła się Alex i Kath. Czego oczekujesz od swojej postaci w 5 sezonie?

Cieszę się, że jesteś tak optymistycznie nastawiony do kontynuacji serialu. Kiedy dostaję scenariusz to przechodzi mnie myśl, że coś może się stać, coś zupełnie innego, niespodziewanego. Scenarzyści są dobrzy w tym co robią i jestem ciekawa co wymyśla dalej.

Uczyłaś się w Nowym Jorku, więc w jakim konkretnie miejscu chciała byś, aby kręcony był jeden z odcinków Chucka?

Byłoby super kręcić Chucka w NY, ale nie wiem czy pozwoliły by na to fundusze. Kocham odcinki kręcone za granicą. Uwielbiam podróżować i chciałabym wybrać się do Hiszpanii, gdzie jeszcze nigdy nie byłam.

Jaki jest twój ulubiony wątek w serialu?

Mój ulubiony wątek… to najlepsze pytanie jakie słyszałam! Ale nie wiem, to zbyt trudne pytanie, jest ich tak wiele. Scenarzyści są niesamowici.

Są tacy zabawni.

Chuck ma dużo odniesień do innych seriali. Do jakiego chciała byś zobaczyć nawiązanie w Chucku?

Oglądam „Siostrę Jackie” i „Dextera”, ale nie wiem, co scenarzyści mogliby wplątać do Chucka. Chciałabym zobaczyć, jak by to rozwiązali. To było by naprawdę interesujące.

Masz plany, aby na żywo relacjonować finał na twiterze?

Nie myślałam nad tym, ale mogłabym. Będę Was informować.

Kampania ratowania Chucka na twiterze #NotANielsenFamily idzie naprawdę bardzo dobrze…

To jest niesamowite! Kocham „We Give A Chuck”. To jest moja pierwsza, tak duża rola w telewizji i mamy tak dużo fanów, że jest to niesamowite, nigdy nie miałam styczności z taką sytuacją. Fani Chucka są najlepszymi fanami na świecie. To jest tak druzgoczące, jak włączam komputer i widzę masę ludzi walczących o Chucka. To jest wspaniałe.

Wraz z kontynuacją serialu, możemy spodziewać się Ciebie na Comic Con w San Diego?

Nie wiem. Jeśli mnie zaproszą to z wielką przyjemnością tam pojadę, ale jak na razie nie słyszałam, żadnych oficjalnych wieści na ten temat, zobaczymy.

Czy masz jakieś inne projekty?

Mam kilka rzeczy w pracy, ale to nic takiego, jeśli będzie coś większego to dam Wam znać.
Jestem taka podekscytowana, dzięki serialowi moje życie w ciągu roku zupełnie się zmieniło. Jestem szczęśliwa, że jestem tu gdzie jestem i cieszę się, że jest tu tyle możliwości.

http://www.buzzfocus.com/

, , , , , , , , , , , , ,

Komentarze (2)

  1. qrCHUCK napisał:

    Ciekawy wywiadzik nawet ;p

  2. lupiq napisał:

    Mekenna is Awesome 😀 !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *