Wywiad z Yvonne na Show Patrol

Yvonne Strzechowski o Chucku, romansie,  Project Runway (pol. Misja Moda) – tłumaczenie wywiadu, który niedawno linkowała Izuu

Fani cieszą się z długo oczekiwanego związku Sarah i Chucka. Yvonne Strzechovski cieszy się mogąc grać partnerkę Chucka tak w miłości jak i szpiegowaniu.
Jest jeszcze tyle zabawy przed nami. Myślę, że jako para jesteśmy czymś w rodzaju zabawnej wersji Pana i Pani Smith – miała powiedzieć ostatnio Yvonne.

Witaj Yvonne – jak leci? Wygląda na to, ze masz długi dzień

Jest w porządku. Jest w porządku. Wiesz – kolejny dzień, kolejny 15 godzinny dzień pracy.

Po pierwsze, chciałbym coś wyjaśnić. Kiedy umawialiśmy się na wywiad pojawiła się informacja, ze sprawy nabierają tępa pomiędzy tobą a Zacharym Lewi. O co chodzi? Mieli na myśli wasze postacie czy was dwoje? Czy to po prosu zapowiedź, dotycząca wątku romantycznego?

Oh, Boże, nie. [Śmieje się.] Tak, zapowiedzieliśmy ślub. [Śmieje się.] Nie, nie, nie – postacie! Tak, sprawy nabierają tempa, bo jesteśmy parą. Chłopakiem i dziewczyna. Mieszkamy razem. Przechodzimy przez wszystkie trudności, których można się spodziewać po parze będącej od niedawna ze sobą, wiec dzięki temu poruszamy pewne zagadnienia.

Czy Chuck będzie prosił Ellie i Świetnego o poradę?

Nie wiem, czy Sarah by tego chciała [Śmieje się]. To zabawne, bo myślę, że moja postać lubi być częścią związku. Oczywiście kocha Chucka bardzo i cieszy się z niego, jako swojego chłopaka, ale jednocześnie to dla niej zupełnie nowy teren, ponieważ on jest nadal takim niewinnym gościem. Nie jest jak inni z którymi była, którzy wszyscy byli szpiegami. Dla niej to pewna norma jej związków wiec teraz czuje się trochę nieswojo. Teraz w pewien sposób odkrywają czego chcą, jakie maja potrzeby, że w niektórych wypadkach nie są one takie same. To buduje wątek dramatyczny.

W poprzednim sezonie, kiedy się rozeszliście, wywołało to wielkie wzburzenie u fanów. Nie bylem jednym z fanów, którzy totalnie nie mogli się z tym pogodzić, ale wolę Chucka i Sarah razem. Jakie są twoje odczucia?

Lubie Chucka i Sarah razem. Myślę, ze w ten sposób mamy więcej zabawy, poza tym, jak powiedziałeś, fani chcą ich razem bardziej niż osobno. Było wielkie oburzenie, kiedy przyszedł Daniel Shaw i groził, ze zabierze Sarah od Chucka na dobre… Teraz mogę być bliżej zabawnych wątków serialu. Zawsze byłam częścią poważnych wątków, wątków szpiegowskich i teraz widzę, kiedy są razem, ze w scenariuszach pojawiają się dla mnie elementy komediowe. Jak cala ta sprawa z sextingiem i Morganem w pierwszym odcinku, a nawet w jednym z odcinków w tamtym sezonie, kiedy byliśmy na misji w Europie i udawaliśmy tą parę z Południa.

Właśnie, dokładnie. Wiec będziecie wysyłani jako para więcej w tym sezonie?

Trochę tego robimy. Czasem Morgan się załapie, ponieważ w pewien sposób jest zaangażowany w szpiegowski świat, to tworzy inna dynamikę niż dotychczas. To niemal tak, ze Sarah nie musi już dłużej chronić Chucka, nie tak jak kiedyś, kiedy on sam powoli oswaja się z posiadaniem Intersecta w głowię i może robić to cale kung-fu sam. Wiesz, myślę, ze po prostu bardzo jej zależy i dlatego nadal go chroni.

Rozumiem, ze pomysł z udaniem sie na pokaz mody w Milanie w Chuck Versus the Suitcase był twój?

Gdzie to usłyszałeś?

Gdzieś czytałem.

Kiedyś poszłam do Chrisa Fedaka z takim pomysłem. Myślę, ze to było w trakcie pierwszego, albo drugiego, sezonu. Powiedziałam, że powinniśmy mieć odcinek w Milanie na pokazie mody. Myślałam, ze to świetny pomysł móc zobaczyć Chucka pomiędzy modelkami… Nie wiem, czy o tym pamiętali pisząc ten odcinek, wiec nie wiem, czy powinnam sobie przypisywać zasługi, chociaż mam ochotę całkowicie je sobie przypisać.

Myślę, że powinnaś przypisać sobie zasługi.

Zdecydowanie miałam ten pomysł już dawno. Nie wiem, czy pamiętali.

Scena walki z tobą i Karoliną Kurkovą była świetna.

Niektórzy z producentów i scenarzystów twierdza, ze jedna z najlepszych dotychczas.

Lubisz elementy kaskaderskie i walki?

Uwielbiam je. To jedna z moich ulubionych części serialu. Uwielbiam sama robić wszystko.

Trenowałaś specjalnie na potrzeby serialu, czy byłaś już wysportowana i gotowa od początku?

Zawsze prowadziłem aktywne życie i byłam bardzo wysportowana i sadze, ze częściowo z tego powodu dostałam tą role. Mam doświadczenie w tańcu. Tańczyłam od 5 do 18 roku życia, wiec dla mnie sceny są rodzajem choreografii. Są niemal jak taniec, wiec łatwo jest mi je zapamiętać i zapamiętuje je szybko. W czasie pierwszego sezonu nasz koordynator walk Dave uczył mnie trochę elementów kung-fu, żeby moje ruchy były silniejsze, wyglądające jak ciosy, jak prawdziwa sztuka walki. To pomogło. Teraz już tego nie potrzebuje; dodatkowo nie mamy teraz na to czasu. W pewnym sensie uczymy się walki w pięć minut, śpimy z tym i następnego dnia kręcimy.

Jest jeszcze coś, co chciałabyś zrobić, ale dotąd ci się nie udało?

Hmm, wiem, że dotąd zrobiliśmy kilka małych kwestii w innych językach, ale chciałabym zagrać w całej scenie po Włosku, Francusku albo czymś takim. To by było świetne.

Nie po Polsku?

Cóż, Polski jest prosty, bo w tym języku już mówię. Chce wyzwania **** i oczywiście kocham wyzwania.

Mam kilka głupich pytań. Gotowa na głupie?

Nie. [Śmieje się.]

Jakie jest najbardziej dziwne i niezręczne miejsce by ukryć broń.

Ukryć bron? Nie wiem. Myślę, ze mógłbyś ukryć powiedzmy nóż pomiędzy pośladkami.

Ale jak na razie nie kazali ci tego robić?

Nie, ale nieraz powtarzałam ten dowcip na planie… ponieważ muszę nosić tyle skąpych strojów, a potem bron pojawia się znikąd. Zawsze mówię, ze chowałam ją między pośladkami.

Właśnie, to było kolejne pytanie. Myślisz, ze prawdziwe kobiety szpiedzy walczą w takich ubraniach?

Taa, myślę, ze byłyby trochę praktyczniejsze. Sadzę, że obcasy miałyby jedna trzecia wysokości a spódniczki byłyby mniej mini.

W jednym z materiałów promocyjnych Sarah i Pani Bartowski mierzą się zza wycelowanych do siebie nawzajem pistoletów. Kto wygra w tej walce?

Nie wiem. Musisz poczekać i zobaczyć.

Dojdzie do walki?  Nie sadziłem, ze rzeczywiście będzie walka.

Cóż, nie, ale jest trochę grożenia bronią.

W porządku, musimy poczekać.

Tak.

Czy twoja Sarah skopałaby tyłek Sarze Connor?

O, rany [śmiech], zamierzam pozwolić fanom odpowiedzieć na to pytanie. [Śmieje się.]

W porządku, w porządku. Odpuszczę ci. Używałaś kiedyś w rzeczywistości fałszywej tożsamości?

Innego imienia? Czasem, tak [śmieje się], w hotelach czy podobnych sytuacjach, tak.

Jakie jest najbardziej zwariowane, jakiego używałaś – czy możne nadal używasz i dlatego nie zdradzisz?

[Śmieje się.] Nie są naprawdę szalone. Raczej nudne.

Ok, z powrotem do poważnych spraw. Poznamy więcej z przeszłości Sarah w tym sezonie?

Nie jestem pewna. Kręcimy teraz odcinek 7 i nie odkrywaliśmy tak naprawdę przeszłości Sarah do tej pory, ale nigdy nie wiadomo. Może się zdążyć.

Jest zabawniej, kiedy pracujecie więcej z Bonitą Friedericy?

To milej mieć ja fizycznie tutaj, nie tylko na monitorze. Myślę, że dla niej też kiedy może pracować z aktorami, a nie tylko samą kamera.

Zach i Josh mówili wiele na temat tego jakimi są geekami, zupełnie jak ich postacie. Co budzi w tobie geeka?

Co budzi we mnie geeka? Ummm, „Project Runway.” [Śmieje się.] Mam obsesje na punkcie „Project Runway”, czy to się zalicza?

Pewnie. Jak bardzo?

Cóż, po prostu uwielbiam ten program. Uwielbiam. Przede wszystkim projektowanie, wiec jestem bardzo zainteresowana i lubię patrzeć co wymyśla kiedy rzuci się im wyzwanie. Bardzo mi się to podoba.

Jakiego rodzaju dzieckiem byłaś dorastając?

Wygłupiałam się przed domową kamerą cały czas. To było coś dla mnie.

Więc aktorka od zawsze?

Tak, w gruncie rzeczy tak.

I co dokładnie robiliście?

Zapraszałam przyjaciół po szkole i robiliśmy scenki komediowe lub naśladowaliśmy zabawne albo głupie reklamy i pisaliśmy nasze własne żartobliwe programy dokumentalne. Robiliśmy wszystko. Video clipy. Mama wszystko nagrywała i nadal mamy nagrania. Co jeszcze? Po prosu głupie rzeczy i są naprawdę zabawne, kiedy się je teraz ogląda – zabawne i niezręczne.

Zobaczymy je kiedyś na YouTube?

Oh nie, nigdy… [Śmieje się.] To się nie zdarzy.

Oh, powinnaś. Założę się, ze fanom by się spodobały. Kręciłaś „The Killer Elite” z Robertem DeNiro tego lata.

Tak. Właściwie to muszę wracać na plan. Właśnie powiedzieli mi, ze mam jeszcze 30 sekund zanim zmuszą mnie do skończenia rozmowy, ale mogę ci jeszcze powiedzieć o „Killer Elite”. Co chcesz wiedzieć? [Śmieje się.]

Co zaskoczyło cie w DeNiro?

Myślę, ze nie było wielkim zaskoczeniem, ze był po prostu miły i profesjonalny, jak się spodziewałam. Był bardzo spokojny, opanowany i zrelaksowany a nawet właściwie lekko nieśmiały. To było małym zaskoczeniem. Świetny człowiek i świetny aktor, oczywiście, byłam zaszczycona mogąc z nim pracować.

Świetnie, ostatnie pytanie z Twittera. Podkładałaś głos w reklamie PG&E?

Niezła spostrzegawczość. Tak. Wow.

, , ,

Komentarze (7)

 1. pllek_sinek napisał:

  Dzięki Brighty za tłumaczenie 😉

 2. także dziękuję za tłumaczenie :)

 3. Dzięki :)

 4. Matt(Mateusz) napisał:

  Będzie więcej tlumaczeń wywiadów z Yvonne? 😀
  proszę !
  Ja codziennie odwiedzam stronę offical CHUCK page.. Facebooka,.itp. czytam ale nie które wywiady są nie zrozumiałe.

  • Brighty napisał:

   Napisz o które konkretnie wywiady ci chodzi, zobaczymy co da się zrobić. Najczęściej poświęcamy uwagę nowym, bo w nich można znaleźć nowe informacje, ale jest szansa, że przetłumaczymy starsze, zwłaszcza teraz w przerwie.

Trackbacki/Pingbacki

 1. ChuckTV.pl Vs. Wywiad z Yvonne. - [...] by CMP: tłumaczenie wywiadu możecie znaleźć tutaj: http://chucktv.pl/artykuly/wywiady/wywiad-z-yvonne-na-show-patrol/ Podziel się [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *