Wywiad z Yvonne na temat piątego sezonu

Oto wywiad z Yvonne w którym odpowiada na pytania związane z życiem małżeńskim Sarah i Chucka i Morganie jako intersekcie. Zapraszam do rozwinięcia.

 

 

 

Jak Sarah dostosowuje się do życia małżeńskiego?

Raczej dobrze. Myślę, że jest szczęśliwa łącząc szpiegostwo z małżeństwem.  Nie jestem pewna. Myślę, że Chuck może kwestionować to, czy życie szpiega mu odpowiada. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Jak zmieniła się szpiegowska dynamika odkąd zespół stworzył prywatną firmę?

Zmieniło się wiele. Każdy teraz wie co robi. Ellie, Świetny i Morgan. Największą zmianą jest Intersekt w głowie Morgana. To jakby Chuck i Sarah mieli duże dziecko, którym muszą się opiekować. Pierwotnie to ja zajmowałam się Chuckiem, a teraz razem zajmujemy się Morganem. Jednocześnie Chuck bez intersekta to coś troszeczkę strasznego.

 

Jak dziwnie jest oglądać sceny walki z udziałem Morgana jako Intersekta?

To całkiem fajne. On naprawdę nieźle się poci [śmiech]. Musieliśmy zrobić scenę tańca w pierwszym odcinku…

 

Czy zmieniło się coś na planie odkąd wiadomo, że to ostatni sezon?

Czuję jakby to była największa zabawa jaką dotąd mieliśmy – picie na planie [śmiech]. W pewnym stopniu to jest takie słodko-gorzkie. Fajnie jest wiedzieć, że możemy stworzyć takie zakończenie by fani byli szczęśliwi, a nie takie które kończy, a jednocześnie otwiera nowe wątki. Naprawdę miło jest pracować w ten sposób.

 

Czy jest coś za czym będziesz szczególnie tęsknić?

Będzie mi bardzo brakować tego wszystkiego, jak skończymy kręcić. Mamy tutaj rygorystyczny grafik…Myślę, że to będzie niczym mocny policzek, nie chodzić do pracy i nie kręcić scen w tak szybkim tempie.   Najbardziej przygnębiające będzie to, gdy nie będziemy widzieć znajomych twarzy z planu każdego dnia.

 

Znasz już zakończenie czy scenarzyści trzymali je z dala od was?

Nawet nie pytałam. Próbowałam zrozumieć dlaczego nie zapytałam i myślę, że nie wiem czy chcę wiedzieć. Chyba wolę powoli przewijać się przez historię i dostawać scenariusz tydzień przed tym jak będziemy to kręcić… To utrzymuje element zaskoczenia.

 

Jak wyglądałoby twoje idealne zakończenie dla Chucka i Sarah?

To powinno być szczęśliwe zakończenie. Może ucieczka, jako rodzina na tropikalną wyspę z powodu dużej ilości wrogów.

 

Co znaczy dla ciebie przyszła praca na własnych warunkach?

To ulga. Byliśmy jakby na mydlanej bańce w każdym sezonie, więc dobrze jest wiedzieć, że to już koniec. To słodko-gorzkie jak powiedziałam wcześniej, bo mamy naprawdę wspaniałych fanów. Miałam wywiad w którym gdy tylko zaczęliśmy rozmawiać o Chucku dziennikarz  zaczął zadawać mi pytania z prawdziwymi emocjami. To właśnie to oddanie, które posiadamy.

 

źródło: blog.zap2it.com

 

Pierwszy odcinek już za parę godzin. Czekamy!

 

, , , ,

Komentarze (18)

 1. wycofać się z czego?

  • Feuforce napisał:

   Oryginalnie:
   I’m going to have major withdrawal when we finish
   Prawdopodownie chodzi tutaj o to, że Yvonne chce sobie zrobić przerwę.

  • Feuforce napisał:

   Dzięki. Poprawiłem.

   • wciąż słaba interpretacja

    • To zdanie oznacza, mniej więcej, że nie będzie umiała się znaleźć po zakończeniu, bo jest tak przyzwyczajona to rytmu pracy na planie. W sumie najlepiej to przetłumaczyć chyba tak:

     „Będę totalnie zagubiona, kiedy skończymy kręcić. Pracujemy według bardzo wymagającego grafika. Już brak tego będzie mocnym policzkiem, że nie muszę chodzić do pracy i kręcić scen w tempie w jakim je robimy. Ale najgorsze jest to, że nie będę już widywać wszystkich znajomych twarzy na planie. Będzie mi ciężko bez tego „.

     • Ewentualnie można jeszcze przetłumaczyć to pierwsze zdanie tak : „Będzie mi bardzo brakować tego wszystkiego, jak skończymy kręcić”

     • Feuforce napisał:

      Niewyspany tłumacz to słaby tłumacz. Święte słowa. Dzięki wszystkim za sugestie. A teraz, gdy mam trochę czasu… czas na Chucka.

 2. JUŻ JEST !!!! 5×1 !!!!

 3. Yvonne130 napisał:

  Wie ktoś kiedy będą napisy do Chuck Vs the Zoom – 5×01?

 4. Yvonne130 napisał:

  Aha i wie ktoś może czy w Polsce jest emitowany 4 sezon Chuck?

 5. piotr12297 napisał:

  kiedy będzie wersja z napisami na ii.TV.info//

 6. Zapewne jeszcze tego samego dnia, w którym wydamy napisy :)

  Done

 7. piotr12297 napisał:

  A będą napisy wydane w poniedziałek albo wtorek bo potem j****a szkoła

  • Na forum, przy ShoutBox’ie jest przedstawione ile procent zostało ukończone w procesie tłumaczenia napisów. Przypuszczam, że napisy będą jutro.

 8. Yvonne130 napisał:

  co to jest ten Projekt Miss Beckett?

  • PanCartoon napisał:

   Projekt Miss Beckett, jest to projekt pani moderator, który ukaże się niedługo na ramach forum. Co do szczegółów pytać się jej, bo ja ich nie znam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *