Wywiad ze Ryanem McPartlinem

Razem z Bero przygotowaliśmy dla Was tłumaczenie bardzo ciekawego wywiadu z Ryanem McPartlinem, serialowym Świetnym. Chcecie dowiedzieć się parę rzeczy o Devonie? O szpiegowaniu? O wieczorze kawalerskim Chucka? Zapraszamy do rozwinięcia artykułu.

„Plany Świetnego – Myślimy, że jedziemy do Las Vegas… ale koniec końców będzie to Las V-e-c-a-s,” Ryan McPartlin powie nam co przyniesie kolejny odcinek sezonu.
„Wszystko zaczęło się psuć bardzo szybko. Świetny nie zyskał popularności swoim planem, ale sprawa wygląda tak:, gdy Twój szwagier ma wieczór kawalerski, nie weźmiesz go przecież do prawdziwego Las Vegas ze striptizerkami. Musisz go zabrać na łono natury i powiedzieć mu, że musi być silny oraz trzeźwo myśleć.

„W Chucku nic nie idzie zgodnie z planem, nawet” Vecas „, ponieważ pojawiają się ci źli i próbują zabrać komputer Ellie, który zamiast w jej torbie znalazł się w mojej, „ kontynuował. „Całe szczęście, że był z nami Casey – Adam Baldwin. Awesome i Morgan wkraczają do akcji; wyglądaliśmy trochę jak Flip i Flap. Nie wiem jak to się stało! Myślałem, że kiedy wkroczę do szpiegowskiego świata będę w tym świetny – mogę robić wszystko-okazuje się, że jestem podobny do klauna! Wszystko inne robię naprawdę świetnie, ale jako szpieg… jestem fatalny.

Głównym wątkiem dnia było poniżanie Josha Gomez (Morgan) przez McPartlina, nawet, gdy to słyszał. Żartowali jak dobrzy przyjaciele, szczególnie po tych czterech latach spędzonych na planie. Choć aktorzy, producenci i cała załoga zawsze wierzyli w swoje dzieło, w serialu było jak w bańce, i choć myśleli, że sezon będzie skrócony, został wydłużony.
Sezon, o którym myśleli, że będzie skrócony, został przedłużony już, rozplanowaniu wątków fabularnych. Ale fani pozostali wierni.

Jesteśmy serialem fanów (serial istnieje dzięki fanom). Powiedział McPartlin. „NBC – Myślę, że NBC staje na nogi, czego i my mam nadzieję będziemy częścią w przyszłości. Oni wiedzą, że fani naprawdę nas nakręcają są zmotywowani – mam na myśli wszystko, od Subway, który chce zrobić sobie reklamę w naszym show, do Toyoty, wiedzą, że nasi fani będą kupować to, co im wciskają, wiesz?… To był, to był sukces w naszej sytuacji również moralny jak sądzę, w sieci i dla nas, bo fani naprawdę wzięli na siebie odpowiedzialność. Oni nawet chcą upewnić się czy Chuck i Sarah są razem! „

Choć McPartlin gra rolę żonatego faceta, to powiedział, że Awesome nie ma tak naprawdę żadnych rad dla swojego szwagra, co do nadchodzącego ślubu. Przecież Chuck i Sarah są ze sobą już tak długo! „To zajęło im tak dużo czasu, że wszyscy chcą by to już się stało”

A Chuck zamierza to uczynić. Końcowe odcinki sezonu prowadzą do wesela włączając w to wieczór kawalerski, wieczór panieński, obiad próbny, i oczywiście, ponieważ to Chuck nie obędzie się bez terrorystów.

Finał sezonu zbliża się dużymi krokami a stacja NBC nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat przedłużenia emisji Chucka o kolejny sezon. Obsada i załoga show zakończyli pracę dwa tygodnie temu i ze zniecierpliwieniem czekają na decyzję z sieci, ale McPartlin dodał,, jak to jest w stylu Chucka, obecna fabuła” drogę, zostanie właściwie podsumowana, ale serial musi przedstawić fanom jeszcze coś innego, tego coś czego będą mogli oczekiwać. Jest więcej historii do podzielenia się opowiedzenia, więc jeszcze ich nie skreślajcie.

A jeśli Chuck otrzyma piąty sezon to będę się spodziewał sporej dawki rodzinnych dramatów Devona i Ellie (Sarah Lancaster). Mimo że Ellie i jej matka (Linda Hamilton) wstrzymały się obecnie z paroma sprawami, to i tak Ellie coraz bardziej zagłębia się w szpiegowski świat, jak mózg operacji, którym niegdyś był jej ojciec.

„Myślę, że jest tu dużo dramatu, który może mieć miejsce w domu, co może być wykorzystane w przyszłym sezonie, co należy do fundamentów naszego serialu. To podstawa każdego serialu. Coś, do czego możemy się odnieść… Podoba mi się, że Ellie i Awesome są wciągnięci do świata szpiegostwa z konieczności a nie z wyboru”, powiedział.

Devon jest otwarty i pozwala żonie odkrywać jej potencjał, a może jej prawdziwe przeznaczenie. Według McPartlin’a: „bo jeśli oni tego nie zrobią to, kto?, Nie chodzi im tylko o szukanie podniety w byciu szpiegiem, ale robią to faktycznie chronić świat, w którym moja córka będzie dorastać.. Można powiedzieć: „Nie ma tak naprawdę nikogo innego, kto byłby do tego zdolny, przynajmniej jak do tej pory nie pojawił się ktoś taki w serialu.” To jak powołanie, które po prostu musisz przyjąć.

Czy powołanie McPartlin’a jest związane z reżyserowaniem w najbliższej przyszłości?
Zapytaliśmy, czy podobnie jak Zachary Levi, chciałby spróbować swoich sił w trakcie piątego sezonu(Hej!, Myślimy pozytywnie, wszyscy chcemy więcej Chuck ‘a!), Ale wspomniał, że jeszcze. tego nie czuje, ze to nie jest pewne.

„Zach zrobił już dwa odcinki i widziałem, jak trudno jest pogodzić jednocześnie reżyserowanie i bycie w serialu, jako aktor, więc dla mnie to niepotrzebny stres, jak na ten moment.” był szczery.
Wciąż mam w domu czterolatka i roczne dziecko, i to mi wystarcza, Ostatecznie kiedyś na pewno, ale teraz po prostu nie czuje takiej potrzeby. Myślałem, że mam i wtedy zobaczyłem jak to zrobił Zac. I pomyślałem: „Wow, zrobił kawał dobrej roboty! a ja nie jestem na to gotów.

Ale kto wie? Jeśli Chuck wróci z piątym pełnym sezonem, a już niedługo McPartlin może stwierdzić w połowie, że to jego kolej stanąć po drugiej stronie kamery! Wierzymy, że wierny imieniu swojej postaci będzie w tym Świetny.

Tłumaczenie: Bero & Miss Invisible
Korekta: Brighty

, , ,

Komentarze (3)

  1. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

    Kocham Chucka <3 :*:*:*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *