Yvonne opowiada o zmianach w serialu

Po licznych trudnościach, w końcu Yvonne Strahovski udzieliła wywiadu dla ChuckTV.net. Opowiada  o zmianach jakie zaszły oraz zajdą u głównych bohaterów Chucka oraz co nie podobało jej się na planie serialu. 

 

 

 

ChuckTV.net: Jesteśmy podekscytowani mogąc zobaczyć cię na dużym ekranie. Planujesz również kolejne role filmowe. Czy będzie starać się znaleźć kolejny serial, kiedy Chuck się skończy?

Yvonne Strahovski: Chciałabym skupić się bardziej na filmach, ale nigdy nie wiadomo, co się przytrafi. Decyzja zależy od postaci, którą miałabym grać. Jeżeli trafi się jakaś ciekawa propozycja, obojętnie czy z telewizji czy filmowa, na pewno ją rozważę.

CTV: Czy było dla ciebie wyzwaniem podsumować postać w 2 godziny, po spędzeniu lat na rozwijaniu postaci Sary Walker?

YS: Ani trochę. Historie są opowiadane na wiele różnych sposobów i to jest część zabawy spróbować i wpaść na jakiś pomysł rozwoju twojej postaci. Co więcej, na początku nie dostałam dokładnej historii mojej postaci, kiedy zaczynaliśmy. Wszystko co masz to wstępny scenariusz, na podstawie którego podejmowane są wszystkie decyzje i jeżeli masz szczęście, może scenarzysta ujawni ci więcej informacji, o ile już o nich myślał. Tak naprawdę nieco trudniej jest stworzyć postać do serialu niż filmu. W filmie możesz przeczytać całą historię – początek, środek i koniec. W przypadku seriali, nie masz pojęcia co się wydarzy.

CTV: Brzmi sensownie. Co możesz nam powiedzieć o swojej postaci z Killer Elite?

YS: Moja postać, Anne, jest prawdziwą wiejską dziewczyną. Wie jak się o siebie zatroszczyć, jest szczera odnośnie swoich uczuć. Moją ulubioną cechą postaci jest jej naturalność. Zawsze uważałam ją za bardzo związaną z ziemią. Wydaje mi się, że ze względu na tę cechę publiczność będzie chciała poczuć z nią więź.

CTV: Byłaś podekscytowana możliwością pracy z Robertem De Niro przy tym filmie. Czegoś się nauczyłaś przy okazji tej współpracy? Pozwolił się nazwać Bobby?

YS: Przedstawił się jako Bobby, więc wszyscy na niego tak mówili. Kocham pracę z nim. To było wspaniałe uczucie obserwować jednego z najlepszych aktorów w akcji. Był taki swobodny i nie spieszył się ze swoją pracą.

CTV: Mówiąc o wielkich postaciach kina, tego lata kręciłaś również My Mother’s Curse. Co możesz nam powiedzieć o postaci z tego filmu i współpracy z Sethem Rogenem i Barbrą Streisand?

YS: W tym filmie gram Jessicę, która jest byłą dziewczyną Setha Rogena. Jestem żoną Colina Hanksa w 7 miesiącu ciąży. Gramy idealną, szczęśliwą parę. Pracę z Barbrą i Sethem nazwałabym co najmniej radością. Ta dwójka to świetna komediowa para!

CTV: To będzie już ostatni sezon Chucka. Patrząc wstecz, jesteś dumna z rozwoju postaci Sary od pierwszego odcinka? Pytam, bo powinnaś być!

YS: Zakochałam się w Sarze i jej przemianach na przestrzeni wszystkich sezonów Chucka. Zaczęła jako osoba, która nie potrafi wyrazić swoich emocji i uczuć, a teraz? Popatrzcie tylko, mężatka, prowadząca prawie normalne życie!

CTV: Czy są jakieś cechy Sary, które chciałabyś jeszcze dodatkowo podkreślić w tych ostatnich odcinkach? Co byś chciała się jeszcze o niej dowiedzieć przez zwinięciem się planu Chucka?

YS: Nadal chciałabym spotykać się z matką Sary i poznawać jeszcze bardziej Sarę poprzez ostatni element układanki, którym będzie ostatni sezon Chucka. Lubię również to, że postać, którą gram bierze udział w większości zabawnych scen w tym serialu!

Czy zmiany z Sarą i Chuckiem będą tak bardzo dynamiczne tak jak z Morganem, kiedy wpadł w posiadanie Intersectu? Mając na uwadze zdjęcia zamieszczone na Twitterze można stwierdzić, że ty i Josh dużo ze sobą pracujecie. Jak to się ma do tego, że Sarah została przydzielona do Chucka jako jego opiekun oraz ochrona Intersectu?

YS: Uwielbiam zmiany, jakie zaszły w Chucku, Sarze jak i Morganie. Josh to świetny facet, który wszystkich doprowadza do śmiechu, dlatego spędzanie z nim wiele czasu poprzez np. szpiegowanie jest bardzo miłe. Dla mnie jest mała różnica, ponieważ wiele rzeczy tak bardzo się zmieniło od momentu kiedy Sarah została opiekunem Chucka. Wtedy była o wiele bardziej poważna, a teraz jest bardziej zrelaksowana.

CTV: Regularnie publikujemy kącik mody, od kiedy Robin Lewis-West odpowiada na pytania fanów na temat gdzie można znaleźć konkretne ciuchy, użyte podczas programu. Garderoba Sary jest coraz bardziej popularna. Czy masz jakieś ulubione elementy jej toaletki? 

YS: Kocham strój do tańca brzucha!

CTV: Zgadzam się, to był niesamowity strój! Jak często konsultujesz się z Robin odnośnie ubioru, który masz założyć do konkretnej sceny? Czy są jakieś kreacje, które masz nadzieję już nigdy w życiu nie założyć?

YS: Tak, współpracuje z nią i rozmawiamy o strojach jakie mam założyć. Jest pewna para naprawdę, ale to naprawdę wysokich szpilek, których rzeczywiście mam nadzieję nigdy już nie zakładać!

CTV: Ha! Tak obstawiałam. Yvonne, dziękuję za poświęcony czas oraz za ofiarowanie go nam – fanom Sary. Bardzo nam się ta postać podoba, ale gdyby nie ty, to by ona nie istniała, dlatego jesteśmy pełni podziwu za twoją pracę nad tym serialem przez ostatnie 4 lata. Patrzymy do przodu na kolejny sezon Chucka oraz na kolejne filmy, w których będziesz grała kolejne postaci, w których się zakochamy. Tego ci życzymy.

YS: Dziękuję bardzo za wsparcie! To naprawdę dużo dla mnie znaczy. Nie mogę się doczekać co będzie dalej!

Zobacz Yvonne Strahovski w polskich kinach już od 7 października w filmie Killer Elite oraz na małym ekranie, 21 października, kiedy rozpocznie się ostatni sezon Chucka.

 

Tłumaczenie: Quox, BARTOLOMEO

Źródło: chucktv.net

, , , , , , , , ,

Komentarze (1)

  1. Cortez napisał:

    Ciekawy artykuł, nie mogę się doczekać następnego sezonu :p
    Szkoda tylko, że to będzie ostatni sezon, właściwie serial oglądałem z ciekawości co do Sary i jej uczuć do Chucka :)

    Zapowiada się ciekawy film z udziałem Jason Statham :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *