Yvonne Strahovski o miłości w Chucku

Jesteście ciekawi, co serialowa Sarah Walker opowiedziała Ianowi Spellingowi z New York Times na temat miłości w Chucku i nie tylko? Jeśli tak, zapraszam do rozwinięcia.

Akcja i miłość – właściwie to nawet więcej miłości niż zwykle – wypełniają odcinki Chucka po brzegi.

Fani serialu szpiegowskiego stacji NBC wiedzą o czym mówię. Przez cały czwarty sezon, Chuck (Zachary Levi), Sarah (Yvonne Strahovski), Morgan (Joshua Gomez) oraz Casey (Adam Baldwin) byli zaangażowani w misje dotyczące handlarza broną o nazwisku Volkoff (Timothy Dalton) i Mary Bartowski (Linda Hamilton), bezpośredniej i kategorycznej agentki CIA, która również jest matką Chucka. Tymczasem relacje między Sarą i Chuckiem zeszły na nieznane terytorium na kilka tygodni przed tym, kiedy Chuck oświadczył się jej w szpitalnym korytarzu.

Ponieważ nie wiedzieliśmy czy wrócimy z powrotem, wszystko działo się trochę szybciej –  powiedziała Yvonne. Dla przykładu, aktualnie jestem zaskoczona tym całym zamieszaniem wokół ślubu Chucka i Sary. Myślę, że przyjdzie bardzo szybko. Mimo tego, iż wiedzieliśmy, w którą stronę to wszystko zmierza, oświadczyny przyszły szybciej niż myślałam.

Myślę, że właśnie tego większość fanów oczekiwała. W sezonie trzecim, Chuck miał chwilowo dziewczynę, Hannah (Kristin Kreuk), ja natomiast miałam Daniela (Brandon Routh) i to wywołało burzę wśród fanów, którzy chcieli śledzić rozwój związku Chucka i Sary. Czuję więc, że znajdujemy się teraz na dobrym etapie.

Serial często kończy się niepowodzeniem, kiedy główni bohaterowie nie pasują do siebie, przyznaje Yvonne, ale czuję, że to działa na naszą korzyść. Może się mylę, ale sądzę, że to otwiera zupełnie nowe drzwi, oraz dodaje do fabuły smaczek znany z filmu „Pan i Pani Smith”. Wszelkie konflikty czynią ten serial śmiesznym i całkiem sexy, więc wygląda na to, że to działa.

Strahovski rozmawia przez telefon ze swojej przyczepy, z parkingu w Burbank, California gdzie kręcone są kolejne epizody Chucka. Mówi, ze swoim australijskim akcentem o tym, co czeka nas jeszcze w  serialu, którego finał został niespodziewanie przełożony. Niespodziewanie, ponieważ w październiku NBC zamówiło 11 dodatkowych epizodów, przedłużając tym samym sezon do 24 odcinków.

Przygotowujemy się teraz do wesela, powiedziała aktorka, ale Sarah nie jest zachwycona tym pomysłem, gdyż nigdy nie zamierzała wieść normalnego życia. Miała trudne dzieciństwo i o wszystko musiała walczyć.  Ze względu na Chucka próbowała swoje życie wprowadzić w normalność ale to nie było dla niej łatwe. Planowanie ślubu nigdy nie było rzeczą dla niej pożądaną – ale jeśli mam być szczera to pewnie w głębi serca o tym marzyła.

Co jeszcze? Zagłębimy się w historię Volkoffa, zobaczymy więcej mamy Chucka a nieco później zagłębimy się nieco w historię Sary i jej matki, ale nie wiem, ile czasu na to poświęcimy.

Yvonne zostało już tylko kilka tygodni pracy na planie Chucka i szuka sposobu na zapełnienie luki w grafiku. W między czasie, oczekuje na pojawienie się dwóch, zakończonych już projektów. Pierwszy z nich to film „The Killer Elite” z Robertem De Niro oparty na książce Ranulph Fiennes „The Feather Men” (1991). Użyczyła także głosu głównej  bohaterce gry „Parasite Eve – The 3rd Birthday”, która zostanie wydana 29. marca.

Miło było tworzyć  „The Killer Elite”, powiedziała Strahovski śmiejąc się. Najpierw poznałam Jasona, gdy już dostałam rolę poznałam Clive’a i Roberta De Niro. Sytuacja stawała się coraz lepsza. Film kręciliśmy w Melbourne. Ja jestem z Sydney, ale i tak było miło wrócić do rodzinnej Australii.

Czuję, że to historyczne wydarzenie, bo nie wiem czy filmy z taką ilością międzynarodowych akcentów były tu kiedykolwiek kręcone. Wielu Australijczyków przy tym pracowało, ale też De Niro, który jest Amerykaninem, oraz  Jason i Clive, którzy są Anglikami. Czuje, że to wielkie wydarzenie dla Melbourne.

Uwielbiam podkładać głos, dodaje Yvonne. To świetna zabawa. Wcześniej pracowałam przy grze „Mass Effect”, ale nagrywałam głos zanim powstała animacja. Ta jednak jest Japońska i ma już gotową grafikę oraz była montowana z japońskimi glosami. Tak więc moja praca była tym razem bardziej złożona, gdyż musiałam do istniejącej animacji dopasować moją własną wymowę w języku angielskim.

Było to interesujące i zabawne doświadczenie.

Wracając do Chucka, wydaje mi się – lecz nie na 100% – że serial otrzyma piąty sezon. Oceny są bardzo dobre, żeby nie powiedzieć wspaniałe, ten serial jest flagową serią telewizji NBC.

Możliwe, że jestem bardziej pewna niż wcześniej powiedziała Strahovski. Prawdę powiedziawszy byłabym bardzo zaskoczona jeśli nie dostalibyśmy kolejnego sezonu. Jesteśmy mocni w tym sezonie oraz mamy wielu wspaniałych fanów.

Jednak wszystko jest możliwe – podsumowuje Yvonne śmiejąc się. To, że Chuck jest zagrożony to już nasza tradycja.

źródło: readingeagle.com

, , ,

Komentarze (4)

 1. Dominika napisał:

  i oby był ten 5 sezon :)

 2. sqwit napisał:

  Yvonne – obyś się nie myliła!

 3. fbastek napisał:

  Trzymam za słowo 😉

 4. Yvonnefan and Zacharyfan napisał:

  KOCHAM CHUCKA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *