Yvonne Strahovski o nowej Sarah – wywiad dla TVLine

Yvonne udzieliła ostatnio wywiadu dla TVLine.com podczas kręcenia odcinka 4×16. Wideo w rozwinięciu. Drobne spoilery do następnych odcinków!

Aktualizacja: Dodałem tłumaczenie tego wywiadu autorstwa roztrzepanej. Zapraszam!

Tłumaczenie:

Yvonne: Mam wrażenie, że teraz wszystko dzieje się bardzo szybko, szczególnie z oświadczynami Chucka i Sarah. Ale to smutne, czyż nie? To co wydarzyło się na końcu ostatniego odcinka. Teraz Sarah musi wyjechać i działać pod przykrywką u Volkoffa.

Matt Mitovich: Domyślam się, że Sarah nie wiedziała, że oświadczyny zostaną przerwane w takim momencie, ona była bardzo bojowo nastawiona do przyjęcia kontroli nad ukrytą misją.
Y: Tak, ona chciała, żeby oświadczyny doszły do skutku, chce ich, w końcu się przełamała, otworzyła i potrafi powiedzieć Chuckowi ‚Kocham Cię’ i  ‚Chcę być z Tobą’ i itd. Myślę, że to było dla niej totalnym zaskoczeniem.

M: W tym sezonie Sarah jest bardziej aktywna. To musi być bardzo ekscytujące.
Y: Uwielbiam odcinek w Tajlandii. Kręcenie go sprawiło mi ogromną przyjemność. Robiłam tak wiele różnych rzeczy. To była Sarah Walker w innym wcieleniu. Podnieśliśmy poprzeczkę jeśli chodzi o sceny walki.

M: Opowiedz Nam o ‘Chuck Vs. the Gobbler’, jesteś brunetką w tym odcinku, prawda?
Y: Mam czarną perukę i ten, um, czarny, bardzo obcisły, skórzany kombinezon i do tego długie czarne skórzane kozaki. Zobaczymy całkiem nową, inną Sarah. Lubiłam być brunetką. Jestem naturalną blondynką, jak miałam 16 lat to zafarbowałam włosy na ciemny kolor i naprawdę mi się to podobało. Zawsze chciałam zafarbować włosy na czarno, więc to była fajna okazja z noszeniem tej peruki.

M: Jak słyszałem, w jednym z nadchodzących odcinków wraca John Larroquette?
Y: Tak.

M: Co sprowadza go z powrotem do serialu?
Y: Co go sprowadza z powrotem? Oczywiście kolejna misja. Uh, on jest taki zabawny. John Larroquette jest naprawdę histeryczny. Tak właściwie my, czy mogę powiedzieć dokąd jedziemy?

M: Do Maroka, tak?
Y: Jedziemy do Maroka. Oh, ty wiesz wszystko. Co zobaczymy w nadchodzących odcinkach, um, uwaga będzie skupiona na sprowadzeniu mamy Chucka do domu, więc Linda Hamilton nadal jest z nami. Związek Chucka i Sarah również jest w centrum uwagi, więc zobaczymy co się stanie z oświadczynami może tak/ może nie.

Źródło: tvline.com

, , ,

Komentarze (4)

 1. pllek_sinek napisał:

  Ciekawe jak wyglądała w tych brązowych włosach gdy miała 16lat…
  😀

 2. blondasek napisał:

  Na pewno zajebiście 😀
  A wracając do serialu, muszę przyznać że jest coraz lepszy, i robienie więcej niż jednego głównego wątku w sezonie jest rzeczą genialną :)
  Mam tylko nadzieję że nie będzie to zrobione tak, że ciągle będą jakieś przeszkody i wymyślanie nowych powodów kłótni, itp..

 3. LordGlorfindel napisał:

  blondasek jak będą cały czas się kłócili to sie wkońcu rozejdą i wtedy będzie rozpiździel. 😀

 4. Nie rozejdą się, skoro schodzili się przez 3 sezony…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *