Yvonne w SFX Magazine

W internecie pojawił się skan „wywiadu” Yvonne Strahovski dla SFX Magazine, który opublikowany zostanie w grudniowym numerze czasopisma. Skan wraz z tłumaczeniem znajdziecie w rozwinięciu.

Zabójczy widok: „W tym sezonie znajdziemy zupełnie nową dynamikę. Chuck i Sarah się pobrali, a Morgan jest teraz wciągnięty w szpiegowski świat jako nowy Intersect. Wydaję mi się, że często będę myśleć: ‚O boże, Morgan ma Intersect! Co on wyrabia?’, a także ‚O boże, Chuck nie ma Intersectu! Co on wyprawia?’. Będzie także sporo starć między małżonkami, gdzie Morgan znajdzie się między nimi. To będzie ciekawy rok”.

Jutro nie umiera nigdy: „Myślę, że to naprawdę świetnie, że powiedziano nam, iż to nasz ostatni sezon. W każdym poprzednim sezonie zakończenie musiało być również początkiem. Tym razem wiemy, że to koniec, więc autorzy mogą napisać coś naprawdę wspaniałego”.

Szpieg, który mnie kochał: „Sarah przeszła długi proces otwierania się. Dobrze się czuła będąc super-szpiegiem, gdyż wiedziała jak radzić sobie z przestępcami. Jednak nigdy nie czuła się dobrze w sytuacjach związanych z normalnym życiem. Myślę, że teraz czuje się bardziej komfortowo w normalnym świecie. Wydaję mi się, że zobaczymy jeszcze trochę z tego procesu, gdyż teraz Sarah jest mężatką, a było to dla niej ogromne zobowiązanie.”

Żyj i pozwól umrzeć: „Chciałabym spotkać mamę Sary i zamknąć ten rozdział, gdyż wydaję mi się to ważne. Jeżeli chodzi o wyczyny kaskaderskie – może skok z samolotu? Może moglibyśmy zrobić to naprawdę i nagrać to!”

Nigdy nie mów nigdy: „Sarah i dziecko? Jeżeli tak, to najprawdopodobniej dopiero na końcu. Nie potrafię sobie wyobrazić scen walki, kiedy Sarah jest w ciąży. W historii o super-bohaterach i szpiegach zawsze musi być ciężarny szpieg? (śmiech)”

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *