Yvonne w kampanii PETA „Być aniołem dla zwierząt”

Yvonne Strahovski razem ze swoimi dwoma uratowanymi pieskami: Chazzie i Wilbur wystąpiła w kampanii dla PETA pod hasłem „Zaadoptuj, nie kupuj”. Kampania ma pomóc milionom bezdomnym zwierzętom znaleźć swoich własnych właścicieli.

Aktualizacja: Dodałem film w jakości HD 720p

Myślę, że to bardzo ważne, że ludzie zdadzą sobie sprawę o cenie masy zwierząt, które siedzą w schroniskach w przeciwieństwie do ludzi kupujących szczenięta, które są hodowane – wyjaśnia Yvonne.

Każdego roku, od 6 do 8 milionów bezpańskich i porzuconych zwierząt trafia do schronisk na terenie Stanów Zjednoczonych, natomiast połowa z nich musi zostać poddana eutanazji z powodu braku dobrych domów.

Tam jest tak dużo psów, które są tak cudowne – nieważne czy one są mieszane lub rasowe lub cokolwiek – wszystkie są wspaniałe i wszystkie mają swoje osobowości (charaktery) i wszystkie potrzebują domów – powiedziała Yvonne w wywiadzie zza kulis udzielonym dla PETA.

Wracam do domu po ciężkim dniu w pracy – dodaje Strahovski, która jest znana z przynoszenia swoich piesków na plan serialu, i widzę te dwie uśmiechnięte pyszczki, kiedy staje w drzwiach. To bezwarunkowa miłość.

Obejrzyj jej wywiad poniżej, aby dowiedzieć się więcej o kryzysie nadmiernej ilości zwierząt oraz jak możesz pomóc.


Dołącz do Yvonne i bądź „Aniołem dla zwierząt” zobowiązując się już dziś do pomocy zakończenia problemu bezdomności zwierząt!

Źródło: peta.org

, , ,

Komentarze (1)

  1. Black23 napisał:

    Fajny artykuł,a osobiście uważam że to fajna sprawa :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *