Co oglądać w wakacje?

To już ostatnie w tym sezonie „Serialowe wrota” – w finałowej audycji porozmawiamy o tym, co warto oglądać w wakacje. Startujemy jak zwykle w czwartek o 19.00 w eLO RMF.

Chociaż okres wakacyjny często jest zwany ogórkowym, to i w nim można znaleźć kilka perełek. Sprawdzimy, na jakie nowe seriale warto czekać i które powroty szykują się najciekawiej. Na ile krew w Bon Temps po pięciu latach jest jeszcze czysta, jak zakończą się przygody z prawem w „Suits” i „White Collar”, czy nowy duet policjantów z „Common Law” to kolejny hit stacji USA Network,  czemu warto oglądać „Continuum” i „Longmire” oraz kto w tym roku wygra „The Glee Project” – o tym wszystkim będziemy dyskutować w finałowym odcinku tego sezonu. Bądźcie z nami!

„Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 14 czerwca, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.

ChuckTV.pl jest patronem medialnym audycji.

, , ,

Komentarze (9)

 1. aaaaaaaaaa napisał:

  sa gdzies nagrania tych programow?
  pzdr

 2. aaaaaaaaaa napisał:

  Dzięki;)
  poprzednio jak byłem na tamtej stronce były tylko 2 stare..
  pzdr

 3. Igoras napisał:

  Fajny program :) polecam :)

 4. Skoro będzie tam mowa o moim ukochanym Sherlocku, to muszę posłuchać :)

 5. 0R10N napisał:

  Dlaczego nie piszecie o Video Game High School?

  • Emmet Fitz-Hume napisał:

   Genialny webserial dla geeks, może dlatego że jeszcze „świeży” więc trzeba poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *