Chuck jako symbol pop-kultury

Chuck jest znany z powodu wielu nawiązań do pop-kultury, od szpiegowskich akcji do dziwacznych gadżetów ze Star Wars. Całe mnóstwo Star Wars. Ale czy wiecie, że Chuck sam staje się takim pop-kulturowym odniesieniem dla innych ludzi? Oto kilka przykładów:

 

 

 1. Ekipa – W jednym z ostatnich odcinków tego serialu, zatytułowanego Second to Last (ponieważ był to przedostatni epizod finałowego sezonu), Johny Drama jest zainteresowany scenariuszem, ale scenarzysta powiedział, że widzi Zaca Levi z Chucka w tej roli. Fragment możecie zobaczyć tu.
 2.  Who Wants to Be a Millionaire? (Milionerzy) – Chuck był częścią pytania w grupowej odsłonie tego programu w zeszłym roku.
 3. Magazyn MAD sparodiował Chucka, poprzez krótki, animowany filmik Duck.
 4. Już w pierwszym sezonie kultowego teleturnieju Jeopardy!, Chuck, był odpowiedzią na pytanie. Da da da da, da da da da…
 5. Podczas pierwszej kampani fanów Chucka o kręcenie kolejnego sezonu w 2009 roku, Jon Stewart w trakcie programu The Daily Show, nawiązał do niej kontekście tortur oraz amerykańskiej pani polityk- Nancy Pelosi.

A może Wy zauważyliście jakieś inne nawiązania do Chucka?

 

Źródło: chucktv.net

, , , , , , , ,

Komentarze (3)

 1. Naciołek napisał:

  hahahahahahaha, ta parodia, Duck, nie widziałam jej wcześniej ;P

 2. pllek_sinek napisał:

  „Johny Drama jest zainteresowany scenariuszem, ale scenarzysta powiedział, że widzi Zaca Levi z Chucka w tej roli.”Bzdury!

  Scenariusz został napisany przez Vinca i Billy’ego.
  Vinca natchnęła pewna sytuacja i napisał script dla siebie, ale że był to film TV to oddał go bratu.
  Billy dokończył scenariusz z myślą o Dramie.
  Hallmark chciał Zaca (nie scenarzysta), ale nikt się na to nie zgodził!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *