Chuck powraca z pierwszym sezonem na TVN7

Na oficjalnej stronie kanału telewizyjnego TVN7 pojawiła się informacja o powtórce 1 sezonu serialu Chuck. Pilotażowy odcinek (1×01) zostanie wyemitowany jutro 28 stycznia, w piątek, o godz. 16:05. Natomiast powtórka będzie w poniedziałek, 31 stycznia o 07:40 rano. Przypominam również, że w każdą niedziele ok. godz. 14 jest emitowany 3 sezon.

Wygląda na to, że 1 seria będzie puszczana codziennie w dni robocze (odcinek 1×02 jest w poniedziałek też o 16:05).

Pilot – 1×01
Pracownik sklepu ze sprzętem elektronicznym Chuck Bartowski (Zachary Levi) pewnego dnia otwiera zakodowany przez rząd e-mail. Zapamiętuje całą zawartość serwera z najpilniej strzeżonymi informacjami dotyczącymi światowego bezpieczeństwa. Chuck, który do tej pory usuwał wirusy komputerowe, teraz musi eliminować zawodowych morderców i groźnych terrorystów. Chłopak zostaje szpiegiem. Rząd przydziela mu opiekuna, majora Johna Caseya (Adam Baldwin) z agencji bezpieczeństwa narodowego. Współpracuje z nim agentka CIA Sarah Walker (Yvonne Strahovski), która od razu wzbudza sympatię Chucka.

Chuck kontra helikopter 1×02
Chuck próbuje odnaleźć się w roli szpiega. Uciążliwe staje się dla niego towarzystwo skłóconych ze sobą Sary i Caseya. Tymczasem ginie doktor, jedyny człowiek, który mógł pomóc Chuckowi. Casey i Sara obwiniają się nawzajem o tę tragedię. Chuck sam musi zdecydować, któremu z przydzielonych mu do ochrony agentów może ufać.

notki prasowe: teleman.pl

, , ,

Komentarze (9)

 1. Paweł napisał:

  TVN7? O matko, znowu. Czemu nie na głównym TVN? No wiem, wiem, przecież Na Wspólnej jest „lepsze”…

 2. Mike napisał:

  Równie dobrze mogliby transmitować Chucka o 3 w nocy. 16:00 w dni robocze i południe w niedzielę?! Wygląda na to, że władzom TVN wydaje się, że grupą docelową najlepszego serialu wszechświata są dzieci oraz/albo emeryci.

 3. PawciosS napisał:

  Chuck: Polsat – Niedziela, godzina 20. Tak byłoby pięknie. Wystarczy zobaczyć jaką oglądalność miał Prison Break. Byłaby to ogromna szansa dla Chucka na zaistnienie w Polsce. A co do TVN7 – szkoda nawet komentować.

 4. afgani napisał:

  Dobre i to ale o tej porze? mam zajęcia >>>zostają powtórki 3 razy w tygodniu.

 5. intrigue napisał:

  Fajnie, oglądam, ale czy będzie 4 sezon Chucka na TVN7?
  Chciałabym powiedzieć, że 3 sezon już jest w połowie..

 6. przypadkowy gosc napisał:

  jako zorganizowana grupa walczcie i uratujcie Chucka, mozna napisac do innej stacji z propozycja zeby oni emitowali, skoro jest tak was wielu to pewnie sie zgodza, pomyslcie :p

 7. przemazzz napisał:

  gdybyście sie zdecydowali to najchetniejszy do puszczenia serialu prawdopodobnie bedzie polsat albo AXN ale tego nie gwarantuje więc jesli wyszłaby ta inicjatywa to i ja sie na to pisze

 8. Carmicheal napisał:

  A wie ktoś czy w tym roku też puszczą CHUCKA na tvn albo tvn7 od początku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *