Co w trawie piszczy, cz. 2

Czas leci, do lata coraz bliżej, a gwiazdy Chucka nie próżnują. W tym wpisie postaram się przybliżyć wam aktualne poczynania wszystkim nam dobrze znanych aktorów, sprawdzić czym się zajmują oraz jakie mają plany na przyszłość.

 

 

 

Zacznę oczywiście od Yvonne Strahovski, czyli z pewnością najbliższej nam osobie z całej byłej obsady Chucka. Można powiedzieć, że to ona odniosła największy sukces, widząc jak dostała angaż w hollywoodzkiej produkcji Ja, Frankenstein, na której premierę kazano nam czekać nader długo (w polskich kinach od 24. stycznia).  Jeśli odwiedziliście już najbliższe kino, by zobaczyć Yvonne na dużym ekranie, powiedzcie nam co myślicie o najnowszym filmie z jej udziałem.

Całkiem niedawno pojawiła się też informacja o tym, że australijską aktorkę zobaczymy u boku  Adriena Brody’ego w filmie Manhattan Nocturne, opartego na powieści Colina Harrisona pod tym samym tytułem. Brody wcieli się w postać dziennikarza, który zostaje przez obcą kobietę poproszony o rozwiązanie sprawy morderstwa jej męża. W roli pięknej nieznajomej oczywiście zobaczymy Yvonne. Zdjęcia zaczynają się w czerwcu.

Z ciekawostek: Yvonne niedawno udzieliła wywiadu (w dużej części po polsku!) dla stacji TVN. Zobaczycie go pod tym linkiem.

Od czasu premiery filmu Thor: Mroczny świat (8 listopada 2013), raczej nie słyszymy dużo o nowych poczynaniach Zacha Levi. Widzowie ze Stanów Zjednoczonych mogli go jedynie zobaczyć na żywo w broadwayowskim musicalu First Date. Ostatni występ odbył się 5. stycznia 2014.

W przypadku Adama Baldwina, wciąż czekamy na premierę serialu The Last Ship, o którym wspominałem w poprzedniej notce. Nie wdając się w szczegóły, Baldwin zagra – a jakże – wojskowego. Premiera w tym roku.

Jeśli tęsknicie natomiast za Timothym Daltonem, ucieszy was informacja, że aktora zobaczymy już w maju w serialu Penny Dreadful, który ma być swoistym horrorem osadzonym w wiktoriańskim Londynie. Krótka zapowiedź:

źródła: hitfix.com, filmweb.pl, playbill.com

 

, , , ,

Komentarze (4)

 1. G napisał:

  Wywiad z Yvonne jest świetny ! Ja Frankenstein nie oglądałam jeszcze. Większość ostro krytykuje ten film, ale ja nie chcę wystawiać opinii przed obejrzeniem. Myślę, że ludzie czasami oczekują sami nie wiedzą czego, a potem wszystko negują.

 2. G napisał:

  A tak w ogóle to odkąd poznałam Chucka, często odwiedzam forum. Robicie dobra robotę i tym samym promujecie serial 😉 Liczę na kolejne artykuły.

 3. Virtouz napisał:

  No artykuł bardzo dobry 😉
  Cieszę się że ta stronka jeszcze tnie jakimś życiem 😉

  Pozytywnie ;D

 4. mr r. napisał:

  Brak informacji o serialu 24 – Live Another Day. Zagra tam cały sezon Yvonne Strahovski :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *