Czy Chuck przetrwa? ZL, YS i JG są dobrej myśli [wideo]

Podczas gdy los naszego ulubionego serialu nadal jest nieznany (decyzja o dostaniu kolejnego sezonu ma zostać ogłoszona podobno 16 maja) Zachary Levi, Joshua Gomez i Yvonne Strahovski w poniższym filmiku wypowiadają się na temat swoich planów wakacyjnych. Są pełni nadziei, że powrócą w lipcu na plan, ale gdyby tak się nie stało, fani Chucka wciąż będą zadowoleni z finału serialu.

Wywiad oczywiście z imprezy NBC Universal :)

 

źródło: entertainmentheartbeat.com

, , , ,

Komentarze (10)

 1. qrCHUCK napisał:

  O! Zachary wspomina coś o filmie, który ma wyreżyserować nasz rodak Janusz Kamiński, zapowiada się ciekawie, muszę dowiedzieć się więcej, ale mam takie ciche przeczucie, ze Zachary może zawitać do naszego kraju.
  Yvonne jak wiecie ma polskich rodziców, została wychowana w Australii, ale biegle włada naszym językiem, więc może w końcu jakiś burak z rządu albo ktoś z naszej TV zaprosi ją do nas.
  Wtedy mogliby teoretycznie kręcić serial u nas 😀
  No ale to tylko moja fantazja xd

 2. Radanos napisał:

  16 maja to ja będę grał w mojego Wiedźmina 2 z pre-order’a, a nie wyczekiwał na jakieś wiadomości ;p

 3. kodzak napisał:

  czyli dwie daty się pokrywają dla mnie ważne. Ostatni egzamin maturalny i ogłoszenie czy będzie 5 sezon 😀

 4. Freeman10 napisał:

  Coś jest nit tak pomiędzy Zackiem a Ivonne, widać to w realu i ma to swoje odzwierciedlenie w serialu.

  • afgani napisał:

   Nikt nie wie ale wszyscy pytają, więc może jest coś na rzeczy :)

   • Freeman10 napisał:

    Tym bardziej, że gdy przeglądam zagraniczne fora znajduje wiele osób które uważają podobnie.

   • Freeman10 napisał:

    Czy to nam się podoba czy nie ten serial jest zbudowany na relacjach Chucka i Sary, i to jest główny powód dla którego ten serial ma tyle oddanych fanów. Cała reszta, tz: akcja, komedia, znajdują się na drugim planie. Nie pojmuje dlaczego nagle producenci przestali zdawać sobie z tego sprawę. Na chwilę obecną zabijają serial który tak wszyscy kochamy. Wracając pamięcią do poprzednich sezonów, te relacje pomiędzy Chickiem i Sarą były naprawdę unikatowe, jak wa żadnym innym serialu chemia pomiędzy głównymi bohaterami była wręcz namacalna. Obecnie hmmm…niektórzy mówią, że „to jest po prostu normalne, dojrzałe zachowanie” bullshit! Tutaj już nie chodzi o dojrzałe zachowanie, to tak jakby nagle stracili to co było pomiędzy nimi, tym bardziej porównując to z wspomnianymi wcześniej sezonami to robi się smutno. Nie mówię, że oczekuje po nich całowania etc. w każdej możliwej sytuacji, nie, ale chociaż jakąś iskierkę w oku, coś co pokaże, że się kochają.

   • TytusXPL napisał:

    Ja mam troszkę inne wrażenie. Może inaczej ja to widzę tak… Yvonne jest zmęczona długim sezonem i powoli kręcenie nowych odcinków przestaje być czymś fajnym. To tak jakbyśmy byli zmuszenie do jedzenie cały czas tylko jednej rzeczy…, przerwa zrobi jej bardzo dobrze(wiem jak to brzmi, ale bez skojarzeń). Drugie, co mi się narzuca na myśl to jej relacje {chłopak – dziewczyna} (przyznaje nie wiem czy ma męża\chłopaka), ale jeżeli [hmm Tim Loden? nie wiem dokładnie gdzieś mi się to nazwisko przyplątało] jest z nią a tu się trafił taki Zachary to facet wymieniony wyżej może w końcu robić problemiki… nie wiem taka moja sugestia… lub po prostu Yvonne ma problem z wyborem. Pamiętajcie, że to tylko przemyślenia jak napisałem moja wiedza o niej za wielka nie jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *