Garść spoilerów o odcinku 4×20 i Kapitanie Świetnym

W sieci pojawiły się nowe spoilery, tym razem na temat Ellie i Świetnego. To, oraz podsumowanie wiadomości o odcinku 4×20 znajdziecie w rozwinięciu.

Dwie znajome twarze wracają do Chucka w przyszłym tygodniu. W odcinku „Chuck vs. Family Volkoff”, Sarah zarzuca Chuckowi niespodziewany problem w ich relacjach, a zły dzień staje się jeszcze gorszy, gdy CIA zleca zabicie Vivan Volkoff. W celu udowodnienia niewinności Vivian, Chuck musi zaufać jej ojcu, a swojemu wrogowi – Alexeiowi Volkoffowi.

Lauren Cohan i Timothy Dalton powracają jako, odpowiednio, Vivian i Alexei. „Zajrzymy głębiej w historię Volkoffa,” powiedziała Strahovski. „Zobaczymy częściej mamę Chucka. Myślę, że później dotkniemy też tematów dotyczących rodziny Sary oraz co się stało z jej matką. Jak bardzo w to się zgłębimy – nie wiem.”

Tymczasem Ellie zagłębia się w przeszłość swego ojca, jednak podejrzewa, że jej matka stara się jej przeszkodzić. „Family Volkoff” na ekranach już 11. kwietnia w NBC.

A z innych wieści, Chuck pobił Dextera w sondzie na hulu.com, jednak to nie gwarantuje serialowi kolejnego sezonu. Zgodził się z tym Zachary Levi, mówiąc: „Niestety, to nic nie znaczy. W większości tych batalii online można głosować po kilka razy. To nie jest wyznacznikiem ogólnej liczby.”

 

Więcej akcji dla kapitana Świetnego w Chucku!

Szpiegowski świat jest niebezpiecznym miejscem. Po tym, jak Ellie i Świetny powitali na świecie Clarę, zostałem zalany emailami, w których przewijało się jedno pytanie – czy to koniec przygód młodych rodziców ze szpiegostwem? Cóż, w większej części tak – przynajmniej w odniesieniu do sezonu, w którym oboje przebywali w dziecięcym świecie. Ale wszystko się zmieni…

„To było naprawdę trudne, ponieważ gdy Świetny po raz pierwszy wchodzi w szpiegowski świat było to trochę samolubne. Wiecie, życie małżeńskie jest monotonne. Chciał zdobyć trochę adrenaliny,” powiedział McPartlin. „Jeśli zrobiłby to teraz, mając dziecko, byłoby to naprawdę egoistyczne. Więc [autorzy] powinni być ostrożni przenosząc nas w szpiegowski świat, i to z konieczności, a nie z pragnienia.” Fani mogą spodziewać się, że owa „konieczność” może mieć związek z laptopem pełnym tajemnic, którego znalazła Ellie i pochłonęła się pracą nad nim. Ale McPartlin złagodził nieco wszelkie obawy, mówiąc, że „będziemy zadowoleni widząc, co z tego wyjdzie.” Ale nie wcześniej, niż Ellie i Świetny zarzyją trochę zabawy.

„Myślę, że publiczność wciąż lubi odnosić się do postaci, których losy wrzucane są tam, gdzie nie powinny. W innym przypadku masz „Agentkę o stu twarzach”. Do czego to prowadzi? Natomiast, gdy bohaterowie dostają się tam, gdzie nie powinni, wszystko staje się bardziej nieprzewidywalne,” powiedział śmiejąc się.

 

źródła – insidetv.ew.com; aceshowbiz.com

, , , ,

Komentarze (1)

  1. Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article.

    I’ll be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I will certainly return.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *