Konkurs ChuckTV.pl – wygraj Chucka na DVD

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszy konkurs portalu ChuckTV.pl. Stawka jest wysoka, bowiem do wygrania jest premierowy trzeci oraz drugi sezon serialu Chuck na DVD. Pytania konkursowe, regulamin oraz inne informacje znajdziecie jak zawsze w rozwinięciu.

Serdecznie zapraszamy do udziału, każdy może zgarnąć Chucka na DVD! :)

Pytania konkursowe

 1. Jak wyobrażasz sobie ślub Chucka i Sarah? Napisz tekst w dowolnej formie, w którym będzie zawarty wątek szpiegowski. Długość tekstu nieograniczona.
 2. Kogo zabił Chuck lub przyczynił się do śmierci korzystając z pozycji The Morgan? Wymień wszystkie osoby wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem.
 3. Jakimi samochodami jeżdżą w pierwszym sezonie Chuck, Sarah i Casey? Podaj ich marki oraz modele. Podpowiedź: każdy bohater ma swój jeden własny samochód.
 4. Jaka postać niewymieniona w czołówkach sezonu 1, 2 oraz 3 pojawiała się najczęściej w serialu (pod uwagę bierzemy 3 pierwsze sezony). Podaj pełne imię i nazwisko oraz liczbę odcinków, w których wystąpiła.
 5. Jak nazywa się kompozytor muzyki w serialu? Podaj także tytuł utworu znany z odcinka pilotażowego, którego często używa pod postacią wariacji.
 6. Wymień przynajmniej 3 nawiązania do innych filmów lub seriali w Chucku. Podaj tytuł pierwowzoru oraz numer sezonu i odcinka Chucka, w którym był użyty (np. w formie: 1×05).

Zasady

 1. Odpowiedzi na pytania należy przesyłać na specjalny adres email: [email protected] z tytułem „KONKURS CHUCKTV.PL„. W wiadomości należy również podać nick na forum, imię, nazwisko oraz adres, pod który mamy wysłać nagrodę.
 2. Termin nadsyłania odpowiedzi mija 13 marca 2011 o godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca.
 3. Pytanie nr 1 jest najwyżej punktowane, można uzyskać za nie maksymalnie 10 punktów. Będzie oceniane przez jury w skali 1-10. Przede wszystkim liczy się pomysłowość, styl, humor i oryginalność. Za każdą prawidłową odpowiedź na pytanie 2-6 można uzyskać 1 punkt.
 4. Osoba z największą ilością punktów (I miejsce) otrzyma polskie wydanie DVD Chuck sezon 3, za II miejsce przewidziane jest DVD Chuck sezon 2.
 5. Fundatorem nagród w konkursie jest oficjalny polski dystrybutor DVD serialu – Galapagos.
 6. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego maila.
 7. Nagrodzone i najciekawsze prace (1 pytanie) zostaną opublikowane na łamach portalu.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad konkursu.
 9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika wszystkich zasad.

Życzymy wszystkim powodzenia, w razie pytań proszę pisać w komentarzach.

, , ,

Komentarze (18)

 1. Gitarzystka napisał:

  Jeśli można to mam pytanie do 1 zadania. Czy mamy tworzyć pracę o jedynie naszej, dowolnej i nieograniczonej serialem wizji, czy mamy brać pod uwagę fakt, że Sarah się przekonała do ślubu, a Chuck chce huczne wesele? Czy możemy zrealizować w naszej pracy początkową propozycję Sarah?

  • Oczywiście nie trzeba trzymać się wszystkich wątków w serialu, choćby dlatego, że nie wszyscy oglądają 4 sezon na bieżąco z USA. Niektórzy oglądają na TVN, czy TVN7. Także w tym pytaniu jest duża dowolność :)

 2. karolcia napisał:

  mam pytanie do 4 zadania ta osoba ma znaczacy wplyw w zyciu Chucka

 3. Gitarzystka napisał:

  Jeszcze jedno pytanie do 1. Czy wątek szpiegowski musi mieć znaczący wpływ na ślub i czy musi być rozbudowany?

 4. Gitarzystka napisał:

  Czy wątek szpiegowski musi mieć znaczący wpływ na ślub i czy musi być rozbudowany?

 5. Aniusha napisał:

  Skoro termin nadsyłania emaili już minął, to może zamieszczone zostaną tutaj poprawne odpowiedzi na pytania 2-6 ? :):)

Trackbacki/Pingbacki

 1. ChuckTV.pl Vs. Wyniki konkursu ChuckTV.pl - [...] lekkim poślizgiem publikujemy wyniki naszego pierwszego konkursu ChuckTV.pl oraz prawidłowe odpowiedzi do pytań 2-6. Wszystkie prace do zad. 1…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *