Nowe wieści serialowe – odpowiedzi na pytania fanów

Maureen Ryan z tvsquad.com oraz Matt Roush z tvguide.com odpowiadają na pytania fanów. Przeczytacie o tym w rozwinięciu.

Bill pyta: W związku ze ślubem Chucka i Sary w tym sezonie, czy wiemy cokolwiek o pojawieniu się jej matki, czy raczej jej rodzina będzie składać się wyłącznie z Gary’ego Cole’a? Chciałbym zobaczyć Cheryl Ladd w roli matki Sary. Czy siostra, którą wspominała w „Chuck vs. The Wookiee” jest prawdziwa, czy to była tylko część jej przykrywki? Dowiemy się czegoś o niej?

Mo: Rozmawiałam niedawno z producentem Chucka, Chrisem Fedakiem, i choć rozmawialiśmy trochę o mamie Sary, nie brzmiało to tak, jakby wprowadzenie jej do serialu miało być priorytetem w tym sezonie. Oczywiście, Fedak mógł chcieć mnie spławić, jednak zamierzam trzymać go za słowo. Chciałam zapytać o potencjalne rodzeństwo Sary, ale wywiad był krótki i nie poruszyliśmy tego tematu.

Osobiście uważam, że byłoby zabawnie dowiedzieć się więcej o matce Sary oraz o ewentualnym rodzeństwie w przyszłym sezonie, o ile taki powstanie. Byłoby więcej czasu na dogłębne odkrywanie jej przeszłości, a Twój pomysł na zaangażowanie do serialu Cheryl Ladd brzmi doskonale.

Scott pyta: Zastanawiałem się, czy mógłbyś określić sytuację mojego ulubionego serialu Chuck, który wciąż jest bardzo popularny. Anulowano kilka niezbyt dobrze prosperujących seriali NBC, jak Undercovers, Chase, The Cape, The Event, itd. Myślisz, że dzięki temu Chuck ma szanse prztrwać?

Matt Roush: Wygląda na to, że tak. Nigdy nie będzie takiej sytuacji, w której Chuck nie byłby w przysłowiowej bańce, ale ma wielkie szczęście cieszyć się powodzeniem u fanów oraz w mediach którego inne seriale NBC mogą mu pozazdrościć. Więc masz rację myśląc, że trwająca niepopularność innych seriali w godzinach szczytu NBC może oznaczać, że Chuck może dostać tak wszystkim potrzebny piąty sezon – choć w tym momencie myślę, że to już jego koniec. Istnieje jeden argument działający przeciwko wznowieniu produkcji: NBC ma nową załogę i w zależności od tego, jak drastycznie chcą wyczyścić swój repertuar, Chuck może być bardziej narażony niż nam się wydaje. Ale jeśli miałbym się założyć, postawiłbym na to, że powstanie jeszcze jeden sezon i tyle.

 

źródła – tvsquad.com; tvguide.com

, ,

Komentarze (2)

  1. Feu napisał:

    Nie oczekuj zbyt wiele to się nie zawiedziesz…

  2. Marcinno napisał:

    Ostatnio oglądając powtórki s2 na TVN7 też się zastanawiałem czy z tą siostrą to prawda czy tylko przykrywka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *