Oglądalność 5×07

Znamy już wyniki oglądalności świątecznego odcinka „Chucka”. Epizod „Chuck Versus the Santa Suit” przyciągnął przed ekrany nieznacznie więcej widzów niż poprzedni odcinek. Szczegóły w rozwinięciu.
      

  Chuck:
 • 18-49 oglądalność: 1.0
 • 18-49 udział: 4
 • widzów: 3.415 mln
 • , ,

  Komentarze (18)

  1. CR7lupiq napisał:

   Nie rozumiem ludzi :). Jak można nie oglądać tak świetnego serialu. Świetni aktorzy, akcja, fabuła, wszystko w jak najlepszej jakości. Ja nie mogę się pogodzić z decyzją o zakończeniu serialu na 5 sezonie i 13 odcinkach. taki badziew jak house ma 8 sezonów po 22 odcinki ludzie nie znają się na prawdziwej rozrywce. a tu mają rozrywkę powiązaną ze światem szpiegowskim sztuki walki strzelaniny piękne stroje i dużo by wymieniać . żal dosłownie mi tych którzy uważają że Chuck to dno. Serial powinien mieć przynajmniej oglądalność o współczynniku 2.5 i zakończyć się powinien na 10 sezonie tak jak smallville.

   • zabkafilipiuk napisał:

    Zgadzam się z tobą w 100%. Kocham ten serial i powoduje on u mnie chęć zostania szpiegiem:) Sama chciałabym być cząstką tego serialu

    • MaRcIn napisał:

     Zgadzam się z Wami, jestem fanem tego serialu, w porównaniu z np. „Dr. House” Chuck wymiata, uważam że powinni wznowić prace nad nim i stworzyć jeszcze parę sezonów!!!!! A i nie tylko zabkafilipiuk chciała by być szpiegiem, dlatego rada dla wszystkich „mówienie o tym publicznie to pierwszy stopień do tego by nim nie zostać” :) Wesołych Świąt!!!

     • Gitarzystka napisał:

      Jasne, wiele osób z nas, jeśli nie każdy, chciałby przeżyć choć jedną taką przygodę jak w Chucku i być szpiegiem i zgadza się, to jest genialny serial, najlepszy jaki oglądałam. Chciałabym, żeby się nie kończył, ale z drugiej strony zastanówmy się, czy rzeczywiście chcemy, by nasz ukochany serial stał się kolejną amerykańską tandetą z masą sezonów(a dr. House jest świetny tylko trochę za dużo sezonów ma). Osobiście wolę, by zakończyli serial teraz, na 5 sezonie, póki tyle fanów jeszcze go kocha i pragnie oglądać. Jedyne, czego bym chciała to przedłużenie sezonu 5 do większej ilości odcinków, by Chuck zyskał te 100 odcinków, bo myślę, że wtedy fani byliby bardziej usatysfakcjonowani, przynajmniej ja 😀

      • Szym napisał:

       Niech ma i 100 sezonów, byleby trzymał poziom, ale należy na sprawę spojrzeć obiektywnie – twórcom kończą się pomysły na prowadzenie wątków, Chuck się wyczerpał po trzecim sezonie. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.

      • jotbe napisał:

       potwierdzam, bodajże 14 odcinek zakończyłby świetnie całego chucka. a tak aż żal patrzeć co się wyprawia na ekranie…

  2. CR7lupiq napisał:

   Nie rozumiem ludzi :). Jak można nie oglądać tak świetnego serialu. Świetni aktorzy, akcja, fabuła, wszystko w jak najlepszej jakości. Ja nie mogę się pogodzić z decyzją o zakończeniu serialu na 5 sezonie i 13 odcinkach. taki badziewie jak house ma 8 sezonów po 22 odcinki ludzie nie znają się na prawdziwej rozrywce. a tu mają rozrywkę powiązaną ze światem szpiegowskim sztuki walki strzelaniny piękne stroje i dużo by wymieniać . żal dosłownie mi tych którzy uważają że Chuck to dno. Serial powinien mieć przynajmniej oglądalność o współczynniku 2.5 i zakończyć się powinien na 10 sezonie tak jak smallville.

   • shobi napisał:

    Widzownia liczona jest jedynie w Stanach. A w USA wszystko uzaleznione jest o promocji. A trzeba przyznać, że Chuck ni9e miał zbyt dobrej promocji wśród widzów USA. Stąd angażowanei znanych aktorów, ale nawet to nie pomagało. Z drugiej strony jest to jedyny serial, który dzięki interwencji lojalnych fanów dostawał zamówienia na kolejne sezony.

  3. wiesiaczek napisał:

   Jak by mierzyli oglądalność na całym świecie to by im wyszło że hohoho ale jak im się nie chce no to niestety ale stracimy nasz ulubiony serial :( A i bardzo proszę o napisyy :)

  4. CR7lupiq napisał:

   Ja też mam nie raz taką potrzebę przeżyć wspaniałą przygodę która by podniosła wysoko adrenalinę :).. No ale powiedzmy sobie szczerze to jest serial :) w prawdziwym życiu nie ma Intersektu( Chociaż nie wiadomo 😀 ) i na pewno nie zdarzają się ciągle sytuacje z których wychodzisz cało tak jak nasi kochani bohaterowie. Żeby dostać się do policji to jest niezła przeprawa a co dopiero zostać szpiegiem xD
   Cóż gdybym miał jakieś możliwości to bym wzniósł bunt żeby serial został :). Ale nic na to nie poradzimy.To tylko wina grubych od fast foodów amerykanów 😀

  5. Kuba napisał:

   Kiedyś Chuck był lepszy, a mianowicie pierwsze trzy sezony, potem go trochę zepsuli. ;/

  6. Serial świetny czekam tylko na napisy do tego odcinka… :)

  7. DZDAMIEN803 napisał:

   Powiem szczerze , jest to jeden z najlepszych seriali jaki kiedykolwiek ogladalem . ogladalem jeszcze prison break i te dwa seriale jak dla mnie są najlepsze. Macie racje ten serial powiniec być kontynuwany. przynajmniej do 6 sezonu z minimum 20 epizodami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *