Oglądalność: Chuck vs. The Cliffhanger

Finałowy odcinek 4. serii serialu Chuck zatytułowany „Chuck vs. The Cliffhanger” obejrzało 4.47 mln widzów, czyli więcej niż w zeszłym tygodniu. Współczynnik demo dla grupy docelowej (18-49 lat) wyniósł 1.5. Jeśli chcecie zobaczyć całe zestawienie wczorajszej oglądalności, wystarczy kliknąć tutaj.

,

Komentarze (8)

 1. bogi91 napisał:

  inne produkcje transmitowane przez nbc maja gorsze wyniki, wiec nie wiem o co chodzi kierownictwu telewizji

 2. brawler napisał:

  wie ktoś o której będzie emitowany chuck w piątki ??(chcę znać konkurencję), NBC widać się pogrąża elminując to co dobre im zostało, zwinie się chuck i 30rock potem rozpadnie się im office i nie zostanie im nic :p miejmy nadzieje że zmiana konkurencji z tańca z gwiazdami/housem/himym na coś innego polepszy wyniki oglądalności

 3. lupiq napisał:

  brawler ja również mam taką nadzieję, emisja w dotychczasowym dniu nie przynosiła zysków więc prawdopodobnie liczą producenci jak i szefowie stacji na większą oglądalność.
  Oby Chuck 5 miał dobrą oglądalność podczas początkowej emisji sezonu to może pokuszą się, zrobią nam niespodziankę i zamówią kolejne 24 odcinki :)

 4. chuckster napisał:

  W piatki ogladalnosc jeszcze bardziej spadnie. Piatkowe wieczory to tzw „pasmo smierci” seriali i trafiaja tam seriale dla ktorych nie ma zadnych szans, wiec nie ma mowy o wiecej niz 13 odcinkach.

  • Brighty napisał:

   Czasami zdarzy się serial, który ma tylko niewielki spadek oglądalności w piątki (tak jest obecnie z Fringe), ale nie ma się co łudzić, że oglądalność wzrośnie.

   Chuck się może o tyle wybronić, że ma wierną bazę fanów. Więc może dużo niżej nie spadnie.

 5. Funny_Chameleon napisał:

  Mi się wydaje że piątki są lepsze od poniedziałków gdyż wtedy Chuck nie konkuruje z takimi jak dr.House lub Taniec z gwiazdami. A poza to chyba (tak mi się wydaje) ludziom nie będzie się chciało wychodzić z domu w piątki po męczącym tygodniu. Choć dzień emisji też nie ma wielkiego znaczenia bo albo lubi się ten serial albo nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *