Przedstawiciele Chucka jako najseksowniejsi mężczyźni telewizji

Portal buddytv.com sporządził listę najseksowniejszych mężczyzn występujących w telewizji. Przez obsadę naszego ulubionego serialu przewinęło się kilku panów, za którymi niewątpliwie piszczały kobiety. Czy jednak znaleźli oni uznanie kogoś innego, niż fanów Chucka?

 

 

Odpowiedź jest bardzo prosta – oczywiście. Nie mnie oceniać urodę męskiej rzeszy biorącej udział w tworzeniu Chucka, ale wygląda na to, że trzymają się nieźle. Na sto pozycji trzy to członkowie obsady Chucka, znalazły się jednak seriale, które znacznie przerosły naszych przedstawicieli liczbą swoich. Nie mniej jednak możemy być zadowoleni – na miejscu 97. widnieje Zachary Levi, czyli nasz uwielbiany Chuck. Warte odnotowania jest to, że przeszedł on naprawdę robiącą wrażenie metamorfozę od czasów pilotowego, wątłego Chucka do obecnego super-agenta.

Miejsce dwudzieste siódme zajmuje Ryan McPartlin, znany jako Captain Awesome. Trzeba przyznać, że ma świetną sylwetkę, którą twórcy starają się pokazywać jak najczęściej. W serialu często ciężko trenuje – uprawia wspinaczkę, podciąga się, czy jeździ na rowerze stacjonarnym. Trudno uwierzyć, iż ma już 36 lat!

Niewątpliwie obecność na takiej liście jest dużym zaszczytem, niezależnie od tego, na jakim miejscu się znajdujesz, co nie znaczy, że wysokie lokaty nie są swego rodzaju promocją dla danego show. Dlatego też możemy być bardzo dumni z Matta Bomera, który co prawda znany jest bardziej z White Collar, ale przez dwa pierwsze sezony był u nas istotną postacią. Matthew wylądował na miejscu pierwszym i myślę, że jest to zasłużona pozycja – wystarczy rozejrzeć się po sieci i poczytać żeńskie opinie na temat Bomera.

Teraz należy się zwrócić do przedstawicielek płci pięknej naszego portalu – który z bohaterów Chucka wpadł Wam w oko najbardziej? Wolałybyście zanurkować w gęstej brodzie Morgana, czy „zdobyć” twardego jak skała, ze szczęką wykutą przez Michała Anioła – Johna Casey’a? Odpowiedzi piszcie w komentarzach.

, ,

Komentarze (18)

 1. Gitarzystka napisał:

  Że co ?! Matt Bomer ma 1 miejsce? A Zachary ma 97 ? No jakiś żart… Zdecydowanie bardziej podoba mi się Zac ; P Jedno trzeba przyznać, że serialowy Bryce ma piękne, niebieskie oczy : D Jak dla mnie to Zac powinien być w pierwszej dziesiątce.
  PS. Miejsce 91 mnie powala…
  I szczerze mówiąc dopiero od 40 zaczynają się sensowni panowie, nie wiem co Zachary robi w pozostałej 60…

  • Funny_Chameleon napisał:

   Też się nie zgadam co do Zacka !!!
   No a jak wybierać między Morganem i Casey’em to wybrałabym tego pierwszego.

 2. Matt Bomer jest troszkę innej orientacji…

 3. wiesiaczek napisał:

  Zachary najlepszy i najładniejszy a nie jakiś tam Bomer pfff…
  Nie rozumiem tych co głosowali na tego geja :/ Przecież Zachary jest naj :* A Morgana I Johna wolę brodacza :)

 4. Aniushaa napisał:

  Jak bym wolała Johna xD

 5. Zack.. Zack.. Zack! na 1!:)) przcież On jest taki uroczy;p

  Strajk;p

 6. fanka chucka napisał:

  Zgodzę się ci trzej mężczyźni są najseksownymi facetami na świecie :)

 7. fanka chucka napisał:

  Zgadzam się z Patrcyją ! Ja także kocham Zaca i uważam że on jest śliczny oraz jest najseksowniejszym facetem na świecie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *